Προς το περιεχόμενο

Laptop δώρο από Στυλιανίδη


we_will_rise

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας, είμαι πρώτο εξάμηνο ΤΕΙ Πληροφορικής... Μπήκα 19ος στην σχολή και ανήκω στην τυχερή 30άδα που θα πάρει επιδότηση 500euro για την αγορά laptop... Σκεφτόμενος ότι έχω ήδη ένα desktop PC (Pentium 4 στα 3.6GHz, 2GB Ram 350GB εσωτερικό HD και 700GB εξωτερικό HD) ο οποίος με καλύπτει με το παραπάνω για τις gaming-downloading-hacking ορμές μου, θέλω να πάρω ένα laptop (αν γίνεται να μην περάσω τα 500 της επιδότησης) στο οποίο να μπορώ να παίζω κάνα manager (αρρώστια), να κάνω τις εργασίες μου και να surfάρω στα μέτρα του δυνατού (για WiFi μιλάω μια και τριγυρνάω σε διάφορα δίκτυα -σπίτι1_σπίτι2_σχολή-)... Περιμένω τις προτάσεις σας... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eισαι τυχερος αλλα και αξιος...για μενα προτιμησε τοσιμπα Α210-127 η καποιον LG...

 

Να σαι καλά 21century... εδώ δεν βρήκα κάτι για τον τοσίμπα που λες... Μήπως σου είναι εύκολο να μου δόσεις link;; Γλυκοκοιτάω κι αυτόν πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια ρε φίλε αλλά με 500 ευρώ..άποψη μου..δεν παίρνεις καν υπολογιστή..άστο για αργότερα που θα έχεις άλλα τόσα..θα τον πετάξεις από κανένα παράθυρο γιατί σίγουρα μετά τον 3.6 δεν θα αντέχεις τον άθλιο celeron ενός τόσο φθηνού <υπολογιστη>..έτσι πιστεύω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εφετος μονο το 20% καθε σχολης παιρνει 500 ευρο για laptop ??? εγω περασα 14ος αλλα η σχολη μου παιρνει μονο 59 ατομα και τα εχασα για 2 θεσεις :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια επειδη και γω ειμαι στο 20% της σχολης μου και δικαιουμαι επιδοτηση ακουσατε ποτε θα ξαναρχισει το δεσ την ψηφιακα ωστε να προλάβω πριν παρω λαπτοπ???επισης νομιζω πως δικαιουμαστε μεχρι 500ευρω επιδοτηση. αυτο σημαινει οτι στον πιο ακριβο επιδοτουμενο φορητο θα υπαρχει αυτη η εποιδοτηση!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο τίτλος σου λίγο άκυρος δεν νομίζεις? "Laptop δώρο από Στυλιανίδη"

Βέβαια μπορώ να φανταστώ γιατί διάλεξες τέτοιο τίτλο....Τσιμπάνε ποιο πολλά άτομα με το "δώρο",αλλά από τον Στυλιανίδη?

Όπως είπε και ο theo37 παραπάνω "απο τους έλληνες φορολογούμενους θελεις να πεις!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάλε άλλα 200 και πάρε ενα από τα άπειρα που έχουν βγει κει core duo και ενσωματωμένη κάρτα γραφικών. είναι ότι καλύτερο σε λίγα λεφτά που διαθέτεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μην ψαχνεισ κατι καλο με 500 .

ειναι πολι δησκολο να βρης κατι που να αξιζει

 

αυτη τη στιγμη θεσ τουλαχιστιον κανα 1000 για να παρεισ καλο pc

 

η τελαιυτεα λυσει ειναι

ACER ASPIRE 5310-301G08 VISTA M520 1024MB 80GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρώστε guys. Μερικές λεπτομέρειες να διευκρινίσω:

1ον δεν έχουν ανακοινωθεί ημερομηνίες, άρα δεν ξέρουμε αν θα συνεχιστεί φέτος το πρόγραμμα. Η ανακοίνωση στο site προϋπήρχε των πυρκαγιών, αρα δεν είναι κανένας σίγουρος.

2ον το πρόγραμμα χρηματοδοτείται από την ΕΕ κατά 80%(δλδ από τους γρεμανούς, τους γάλλους, τους άγγλους... φορολογούμενους) και κατα 20% από τους Ελληνες φορολογούμενους, μπας και ξεφύγουμε από τις τελευταίες θέσεις στην Ευρώπη.

3ον Ο φίλος we_will_rise δεν είναι πλέον μικρός. Πρέπει να μάθει την αλήθεια. Λοιπόν φίλτατε τον Στυλιανίδη τον πληρώνει ο πατέρας σου η μάνα σου, εγώ,ο πατέρας μου κτλ... Αυτός δεν έβαλε $ από την τσέπη του.

4ον δεν σου δίνουν 500ε, αλλά σου καλύπτουν το 80% της τιμής του notebook αρκεί η επιδότηση να μην ξεπερνά τα 500ε. Αναγκαστικά κάτι θα βάλεις και εσύ από την τσέπη σου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' αρχήν να σας ευχαριστήσω όλους για τις απαντήσεις σας! Διάλεξα αυτό τον τίτλο γιατί απ'ότι ξέρω, το πρόγραμμα που δίνει την επιδότηση προωθείται από το υπεπθ, του οποίου υπουργός είναι πλέον ο Στυλιανίδης... Anyway, αυτά είναι λίγο offtopic σωστά; Ευχαριστώ όλους για την βοήθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...