Προς το περιεχόμενο

Lineage Good vs Evil patch…


kirmis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας, παιδιά θα ήθελα να σας ρωτήσω αν υπάρχει κάπου κάποιο patchάκι για τον lineage Server “Good vs Evil” γιατί απ ότι βλέπω απ το site “http://www.l2gve.net” σου δίνει μόνο host για να συνδεθείς...

Με το οποίο host όμως δεν μπορώ να συνδεθώ με τίποτα!!!

Ας βοηθήσει κάποιος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλα μεσω proxy??Καλά ρε παιδιά!Δεν έχει στείλει κανείς e-mail να τους παραπονεθεί??Είναι ίσως από τους καλύτερους σέρβερ που έχω δει.

 

Είναι άκρως προσβλητικό και θα έπρεπε να είχε ήδη πει κάποιος κάτι....ή στην καλύτερη περίπτωση να κάνει κάτι..

 

Not really a feature, but ALL of greece has been banned from the game servers! Now you dont need to sift through 50 lines of greek a second!

 

Εμείς φταίμε που παίζαμε και στον σερβερ τους....άσε που είναι και αγράμματοι....

 

ΥΓ.Sandman και KsiS,δεν χρειάζεται να είστε τόσο επιθετικοί,προφανώς δεν το παιδί δεν το ήξερε,δεν χρειάζεται να τον ειρωνευόμαστε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό ακριβώς.Αν διαβάσεις το quote του προηγούμενου ποστ μου θα δεις ότι οι Έλληνες έγραφαν/σπάμαραν το chat γράφοντας στα ελληνικά....ενώ ο κανόνας είναι μόνο Αγγλικά στο shout.Εμένα μου μοιάζει λογικό,αν γυρίσεις λιγάκι σε κανα νετ,θα καταλάβεις ότι το 90% των ελλήνων παικτών MMORPG είναι κάτω των 15 χρονών με μόνο λεξιλόγιο GGikia,Χώμα κλπ....

 

Εγώ λέω να στείλουμε κανα email αν και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν θα αλλάξει τίποτα.Και σε αυτήν την περίπτωση εφαρμόζουμε το "Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που κάνουνε λεμόνια...." :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό ακριβώς.Αν διαβάσεις το quote του προγούμενου ποστ μου θα δεις ότι οι Έλληνες έγραφαν/σπάμαραν το chat γράφοντας στα ελληνικά....ενώ ο κανόνας είναι μόνο Αγγλικά στο shout.Εμένα μου μοιάζει λογικό,αν γυρίσεις λιγάκι σε κανα νετ,θα καταλάβεις ότι το 90% των ελλήνων παικτών είναι κάτω των 15 χρονών.Τι να του πεις και τι να σου πεί....

 

+1 Μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα... Γι αυτο υπαρχουν οι κανονες αλλωστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να ποστάρεις στο κατάληλο σέκτορα για αυτό.Προσωπικά,δεν ξέρω να σου πω πως αλλά σιγουρα θα ξέρουν κάποιοι.Αν και το κόβω για πολύ δουλειά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...