Προς το περιεχόμενο

Μεταφορά Nova στον κάτω όροφο


SiMP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπόρεσα να βρώ άκρη σε παλιότερα posts , η ερώτηση λοιπόν έχει ως εξής.

 

Στον δεύτερο όροφο του σπιτιού μου εχει nova με αποκωδικοποιητη και τα λοιπά όλα κανονικά.

Εγω εχω το δωμάτιο εναν όροφο κάτω που επικοινωνεί εσωτερικά στο σπίτι.

 

Υπάρχει καποιος τρόπος να μεταφέρω οτι παίζει πάνω στην τηλεόραση μου εναν όροφο κάτω?

Ας πούμε σαββατοκύριακα να βλέπω τους αγώνες στην τηλεόραση μου που δεν εχει αποκωδικοποιητη και τα λοιπα απλα ενώνοντας την με το σύστημα πάνω που θα ειναι ρυθμισμένο στο SS. Πιστεύω καταλάβατε τι θέλω να κάνω.

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπόρεσα να βρώ άκρη σε παλιότερα posts , η ερώτηση λοιπόν έχει ως εξής.

 

Στον δεύτερο όροφο του σπιτιού μου εχει nova με αποκωδικοποιητη και τα λοιπά όλα κανονικά.

Εγω εχω το δωμάτιο εναν όροφο κάτω που επικοινωνεί εσωτερικά στο σπίτι.

 

Υπάρχει καποιος τρόπος να μεταφέρω οτι παίζει πάνω στην τηλεόραση μου εναν όροφο κάτω?

Ας πούμε σαββατοκύριακα να βλέπω τους αγώνες στην τηλεόραση μου που δεν εχει αποκωδικοποιητη και τα λοιπα απλα ενώνοντας την με το σύστημα πάνω που θα ειναι ρυθμισμένο στο SS. Πιστεύω καταλάβατε τι θέλω να κάνω.

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις εκ των προτέρων.

c a r d sp li t e r

p.x. http://www.ptm-sat.gr/product_info.php?products_id=32 k blepeis k oti kanali 8es

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό φαίνεται αυτο. Προφανώς χρειάζομαι εναν ακόμα αποκωδικοποιητή (αν έχετε να προτείνετε κάποιον). Θα πιάνει καλά εναν όροφο κάτω μιας και ειναι wireless?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...