Προς το περιεχόμενο

forum kai portal


epas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκιμασε σε php που ειναι η καλυτερη λυση, αλλα θα πρεπει να γνωριζεις μερικα πραγματα απο ελαχιστο προγραμματισμο και να ασχοληθεις με τις ωρες. ΑΠλες λυσεις υπαρχουν ως ετοιμα σχεδιαστικα πακετα ον λαιν σε ιστοσελιδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε σε php που ειναι η καλυτερη λυση, αλλα θα πρεπει να γνωριζεις μερικα πραγματα απο ελαχιστο προγραμματισμο και να ασχοληθεις με τις ωρες. ΑΠλες λυσεις υπαρχουν ως ετοιμα σχεδιαστικα πακετα ον λαιν σε ιστοσελιδες..

mporeis na mou peis kapoia apo ta etoima site??giati dn kserw apo php!!!thelw na einai se kapoion server ayto pou tha ftiaksw an ginete!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia koitakste!!thelw na mou peite kapoia site pou na sou parexoun kai host alla kai forum etoima!!thelw na ftiaksw ena gia to sxolio mou kai thelw na to anebasw se opoiodhpote server!!ayto pou thelw na exei to site einai portal me to pou tha mpeneis kai meta na exei kai forum!!ginonte ayta??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DRUPAL αν θες και φόρουμ και πορταλ

www.drupal.org

 

An μόνο φόρουμ τότε το phpbb είναι καλύτερη λύση

 

thelw kai forum kai portal!!to drupal einai kati san Invision Power Board,vBulletin kai prepei na ta anebaseis se kapoio server diko sou??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το drupal πρέπει να τα φιλοξενήσεις σε κάποιον δικό σου server. Είτε σπιτικό είτε με κάποια εταιρία (δωρεάν πάντα) όπως την freehostia.com

αν θες βέβαια μπορώ και σε δικό μου server να στο φιλοξενήσω και να το στήσω παράλληλα....

απλά στήλε μου e-mail για περισσότερα

[email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να δεις και το phpBB2 Plus στο http://www.phpbb2.de

 

Είναι σαν τον Getin.gr που έχω στην υπογραφή μου.

 

tha hthela kati se free kai an xreiazete kai me kapoio subdomain!!to forum sou einai poly wraio kai peripou kati tetoio thelw na kanw kai egw alla gia to sxoleio mou!!einai free h plhrwneis gia na eisai sto internet??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...