Προς το περιεχόμενο

call of duty 2-erwtisi-provlima


trelogiatros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kalimera paidia...

exw kapoies erwtiseis k provlimata me to call of duty 2...

katarxin,exw tin ver.1.2 gia to single player k tin 1.3 gia to multiplayer??

na tis afisw etsi i yparxoun pio kainouries k kalyteres?ti akrivws paizei??

episis...sto multiplayer otan kanw refresh list k mou vgazei tous server

k paw na mpw,polles fores mou zitaei kwdiko...(ekei,yparxei periptwsi na mporesw na mpw???)

meta..se merikes pistes kanei kati download k meta i tha me valei stin pista,i tha mou bgalei ena error...pws mporw na apofygw ola ayta ta provlimata??

k telos....yparxei ellinikos server na paizw me ellines??(exw varethei tous ksenous...:P(an nai,ti xreiazetai na kanw??)

auta...

opws katalavainete den exw k poly idea gia to ti akrivws paizei....

 

 

sas eyxaristw gia to endiaferon ek twn proterwn....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου φιλε...αν δεν εχεις αυθεντικο το call δεν μπορεις να παιξεις σε επισημους servers για αυτο και σου ζηταει κωδικο...μπορεις να παιξεις σε μη επισημους servers..ο καθε server παιζει σε μια συγκεκριμενη εκδοση του call...οποτε αναλογως που θα παιξεις βαζεις και την αναλογη εκδοση.

τωρα για ελληνικους servers βρηκα αυτους http://www.callofduty.gr/index.php?option=com_wrapper&Itemid=68

αλλα δεν τους εχω δοκιμασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εάν θέλεις να παίξεις σε ελληνικούς server (όπως και εγω) δεν εχεις παρά μόνο να κατεβάζεις ένα πρόγραμμα που λέγεται "The All-Seeing Eye" με αυτό μπορείς να βρεις servers σε όλο τν κόσμο, servers που να μην έχουν password κτλ. Σε περίπτωση που σου βρίσκει μόνο κανα 4 servers (για τν Ελλάδα) τότε θα πρέπει να βάλεις εσύ την ip διευθήνση του server. Το patch 1.3 ειναι μια χαρά. Γίνετε να βάλω και εγώ 2 patch (single-multiplayer)??? Το κατέβασμα νομίζω πως αφορά τις πίστες. Πάντως εμένα μου κολάει στην Matmata και σε άλλη μια ακόμα (προς το παρών)!! Ελπίζω να σε βοήθησα κάπως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...