Προς το περιεχόμενο

Το PC μου δεν παιζει παιχνιδια


lotr_4_ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω τρελαθει.καθε φορα που παω να ξεκινησω ενα παιχνιδι μου εμφανιζεται το μηνυμα ''Η εφαρμογη παρουσιασε προβλημα και πρεπει να τερματιστει''.Αυτο συμβαινει με οποιοδηποτε παιχνιδι δοκιμασω.Τι μπορει να φταιει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απο ποτε συμβαινει αυτο?Πριν επαιζαν και τωρα οχι?Αλλαξες κατι στο pc?(Ηardware,drivers κλπ)Τι windows εχεις,καρτα γραφικων,drivers..

Βοηθα μας να σε βοηθησουμε:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Aστο τοτε,προτιμω να δοκιμασω μια δοκιμασμενη λυση γιατι μπορει να κανω κατι λαθος και μετα...εχεται γεια βρυσουλες.

 

Format εκανα 2 φορες αλλα δεν εγινε κατι.Αυτο που μου προτεινεις liopyr λες να βοηθησει?

 

Δεν θα γινει κατι χειροτερο εκτος απο το format που οπως λες εκανες ηδη 2 φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aστο τοτε,προτιμω να δοκιμασω μια δοκιμασμενη λυση γιατι μπορει να κανω κατι λαθος και μετα...εχεται γεια βρυσουλες.

 

τι λάθος μπορείς να κάνεις? :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την περίπτωση να έχει κάποιο πρόβλημα η κάρτα δεν την κοιτάμε καν? τροφοδοτικό? το να σβήσεις και να ξαναβάλεις του drivers είναι ανώφελο από την στιγμή που έχεις ήδη δοκιμάσει το format. φαντάζομαι χρησιμοποιείς τους τελευταίους drivers έτσι? τόσο για την κάρτα όσο και για το mobo. αν μπορείς δοκίμασε την κάρτα σε κάποιο άλλο pc να δεις τι θα κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...