Προς το περιεχόμενο

Αϊντε ο πΟΤΕ τα επεξε τελειως.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον εκανα την βλακεια και εβαλα την conn-x 768/192.Ενω κατεβαζα max 75-80κβ τωρα το max που πιανει ειναι 36κβ. ΕΛΕΟΣ!!!!Τι ειναι αυτα ρε?Και στους φιλους συμβανει το ιδιο.Το ping εχει χτυπησει το ποδι του θεου.Τι κανουνε αυτα τα ζωα εκει μεσα ρε παιδια?Καταφερα να πιασω μεχρι 70κβ αλλα με download manager και download accelator.ΕΛΕΟΣ.ΤΙ να πω.

Ξερετε τι παιζει?Γτ αν παρω τηλ. να τους ρωτησω θα ακουστω σε ολο το τηλεφωνηκο τους κεντρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι εχουμε αναλογα προβληματα κατα καιρους,δεν εισαι ο πρωτος.προσπαθησε να ηρεμησεις,σε καταλαβαινω απολυτα!

παρε τηλεφωνο και πες το προβλημα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κανουνε αυτα τα ζωα εκει μεσα ρε παιδια

 

οκ μπορεις να κανεις ο,τι παραπονο θελεις αλλα τετοιες εκφρασεις ειναι απαραδεκτες φιλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@disqualified: γτ εκει μεσα δουλευεις ρε σι?τελοσπα αν για καποιο λογο εθηξα εσενα σορυ.Αλλιως μην τους λυπασε ρε. :)

Αυτοι υποτηθετε εχουνε διπλασιασει τις ταχητητες.Αλλα οποτε θελουνε τις υποδηπλασιζουνε κιολας?

Ενταξι ειπαμε....

πφφ..

Θα προσπαθησω να πιασω γραμμη να τους το πω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Το ping εχει χτυπησει το ποδι του θεου.

 

mono kai mono gia auto agnooume ola ta alla :D epikh ataka :P

 

pantws provlhmata me ARYS exoun anafer8ei pantou se olh thn Ellada...kati kanei o OTE kai sernetai to sumpan...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε φτιαχτηκε....

Τρα τι να πω.Εγω δν σκεφτηκα να τους παρο τηλ. και αυτοι διαβασανε το μυαλο μου .Μπραβο εξυπηρετηση.

Τεληκα ητανε παροδηκο των 2 μερων ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω, η εκφραση ειναι απαραδεκτη... παιρνεις τηλεφωνο, δηλωνεις βλαβη, και αν δεν δεις βελτιωση, δοξα το Θεο , ελευθερη αγορα εχουμε, μπορεις να κοιταξεις κ αλλου....

 

PS το να βρισεις τα παιδια του τηλεφωνικου κεντρου δεν θα βοηθησει σε κατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταφερα να πιασω μεχρι 70κβ αλλα με download manager και download accelator.ΕΛΕΟΣ.ΤΙ να πω.
Πράγματι, έλεος. Χάλια ταχύτητα για 768 :P

 

 

μορε επειδει εχω συνηθησει στα greekklish τα γραφω εστι.Αν ειναι να καθομαι να βλεπω και τα ορθογραφηκα μου μπλεξαμε :)
Καλύτερα ξαναγύρνα στα greeklish ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

h kakh or8ografia kai h eleipsh tonismou ta kanei na fainontai akoma xeirotera...

 

pantws eisai se kalyterh katastash apo autous pou exoun 2mbit (anti gia 768kbps) kai katevazoun ta idia me sena :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...