Προς το περιεχόμενο

Medal of Honor Airborne κολημα


jose

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν χρειάζεται να έχεις κάνει τα άλλα checkpoints νομίζω... Έχω την εντύπωση οτι με το που άρχισα την πίστα ανέβηκα στην οροφή του κτηρίου, πήρα το μπαζούκα και το κατέστρεψα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε γελασω σε αυτο, εγω θυμαμαι οτι τελειωσα με τα checkpoints και μετα μου εβγαλε ενα ''βιντεακι'' με το οποιο μου εδειχνε τον μπαζουκα στην οροφη.

 

Λες να παιζει ρολο το difficulty?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδεχομένως... το παίζω στην 2η δυσκολία. Εγώ πάντως με το που μπήκα στην αποστολή ανέβηκα στην οροφή και πήρα το μπαζούκας, δεν μου έδειξε κανένα βίντεο οτι βρίσκεται εκει πάνω! Το παιχνίδι ίσως είναι ελεύθερο στον τομέα αυτό, στο πώς και με ποιά σειρά ολοκληρώνεις δηλαδή τα objectives.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ισως ειναι αυτο.Εγω το αφησα για το τελος το τανκ και σε καποιες φασεις ανεβαινε πολυ κοντα μου, απο ενα δρομακι τερμα δεξια της πιστας και γαζωνε τους στρατιωτες μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μηπως μπορει καποιος να μου πει οταν φτανεις στη πιστα που πρεπει να καταστρεψεις ενα κτιριο που εχει αντιεροπορικα και κατι κανονια τι γινετε??

εχω κολλησει που μου λεει να παω να βρω κατι μηχανικους στα πυρομαχικα και κανω βολτες 2 μερες τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sto ktirio me ta AA apla skotoneis tous pantes kai pagideveis me ekriktika ta AA pou vriskonte sthn eksoteriki perimetro tou ktiriou katevenontas orofo orofo.Sto telos kateveneis ypogeio kai vriskeis thn omada ton pirotexnourgon,vazete ta ekriktika kai arxizeis kai trexeis,prosoxi mono sta ss me ta mg42 pou einai diasparta se diafores gonies,genikotera akoloutheis to kalodio ton pirotexnourgon sto teleytaio stadio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia to tanks kai ego oloklirosa ta objectives...

 

na xeris oti to tanks katastrefetai kai me tis "dynates xeirobombides!"

patas g na pas granades kai meta ksanapatas

na sou bgalei tis isxyres...tha to katalaveis otan ti riksis giati ta kanei GHS MADIAM !!!!

an breis tora kai bazoukas akoma kalitera...

 

oso gia to ktirio skotoneis synexos,exi poli prama,bazis eksoterika kai se kathe tetoio pirobolo ekrhktika (kokkinizi kati ekei) kai katebeneis orofo orofo...prosoxh giati exei 1-2 typous pou se skotonoun me ti mia me kati san rouketobola sti MAPA ! aytoi oi "dyskoloi" loipon theloun sniper apo makria sti maska kai sta matia konta,me mia dio treis analoga pou tous petyxaineis feygoun... se gazonoun eykola...na xeris oti otan xaneis einai maniki giati se petaei sthn arxh ,na thimasai apo pou katebeneis...

epishs otan bgeis ekso kai psaxneis pos na katebis se kapoia fash apla parathrhse mia skala pou exei ekso kai katebeneis...mhn psaxneis apo mesa panta dhladh...elpizo na boithisa...

 

to midenisa kai ego,gamato alla poli mikro!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...