Προς το περιεχόμενο

skystar 2 revision


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι εκδόσεις 2.6χ (2.6b, 2.6c, 2.6d) οπτικά είναι όμοιες μεταξύ τους, και δεν ξέρω αν πραγματικά έχουν και ιδιαίτερες διαφορές στα εξαρτήματα (αν θυμάμαι καλά πρέπει να αναφέρεται η έκδοση πάνω στη πλακέτα, αλλά δεν μπορώ να το τσεκάρω μιας και η κάρτα βρίσκεται εγκατεστημένη στο pc). Η έκδοση 2.3 διαφέρει και οπτικά.

 

Οι skystar 2.6x

 

SkyStar2ver26B-s.jpg

 

 

Και οι 2.3

 

ss2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι εκδόσεις 2.6χ (2.6b, 2.6c, 2.6d) οπτικά είναι όμοιες μεταξύ τους, και δεν ξέρω αν πραγματικά έχουν και ιδιαίτερες διαφορές στα εξαρτήματα (αν θυμάμαι καλά πρέπει να αναφέρεται η έκδοση πάνω στη πλακέτα, αλλά δεν μπορώ να το τσεκάρω μιας και η κάρτα βρίσκεται εγκατεστημένη στο pc). Η έκδοση 2.3 διαφέρει και οπτικά.

 

βασικά οι εκδόσεις με ενδιαφέρουν....2.6b, 2.6c, 2.6d μπορείς να μου δείξεις σε μια φωτο που ειναι γραμμένο για να πω στο παιδί να κοιτάξει...:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω εύκαιρη φωτό να στο δείξω, αλλά έριξα μια ματιά στη skystar2 που έχω στο pc, και αναφέρει το revision στη πίσω πλευρά της, κάτω από το tuner μαζί με το μοντέλο και ένα σειριακό αριθμό με πολύ εμφανή γράμματα. Για παράδειγμα η δικιά μου λέει REV: 2.6C

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή έχω βρεί μια μεταχειρσιμένη και θέλω να μάθω τη revision είναι...πως μπορώ?

το γράφει πάνω κάπου? η θα καταλάβω απο το chip?

 

Τι πρακτικές διαφορές έχουν ? Ποια θεωρείται καλή και γιατί ?

Πήρα τελευταία και εγώ μια και θα ήθελα να μάθω μιας και δεν έχω ασχοληθεί ακόμα, σοβαρά μαζί της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...