Προς το περιεχόμενο

AthensDelivery


athensdelivery

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα

Ελέγξτε το νέο ανανεωμένο http://www.athensdelivery.gr και βρείτε καταλόγους για τα delivery καταστήματα στην περιοχή σας.

Πείτε μας την αποψη σας

 

Athens Delivery Team

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο είναι....αλλά πρέπει να προσθέσετε και άλλα καταστήματα,καθώς αν δεν έχετε καταχωρημένο ένα αρκετά μεγάλο ποσοστό,τότε δεν είναι χρήσιμο το site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μου αρέσουν τα χρώματα και η ταξινόμηση απλώς για τα δικά μου δεδομένα πιστεύω ότι πρέπει να προσθέσετε ακόμη περισσότερα καταστήματα... Ξέρω πως είναι αρχή...

Συνεχίστε την καλή προσπάθεια και πιστεύω πως πολύ σύντομα θα γίνει ένα από τα μεγαλύτερα site delivery στην Ελλάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ευχαριστουμε για την αμεση ανταπόκριση και τα καλά σας λόγια βεβαια. Ο στοχος ειναι να μπουν βεβαια οσο γινεται περρισοτερα καταστήματα,αυτο ειναι και η ουσια του site. Οποιαδήποτε παρατηρηση σας για βελτίωση ειναι με μεγαλη χαρα ευπροσδεκτη.

 

 

AthensDelivery Team

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μία πρόταση??Βάλτε κάπου την επιλογή να μπορούνε οι χρήστες να προσθέτουν καταστήματα και εσείς απλά να τα επιβεβαιώνετε.

Κάποιος θα βρεθεί που να προσθέσει κάτι για το κοινό καλό..του στομαχιού μας.:-)

Και σας γλυτώνει και από πολύ κόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μία πρόταση??Βάλτε κάπου την επιλογή να μπορούνε οι χρήστες να προσθέτουν καταστήματα και εσείς απλά να τα επιβεβαιώνετε.

Κάποιος θα βρεθεί που να προσθέσει κάτι για το κοινό καλό..του στομαχιού μας.:-)

Και σας γλυτώνει και από πολύ κόπο.

 

καθόλου κακη η ιδεα σου φίλε alex,εχει μπει μια φόρμα στην καρτελα extras --> επικοινωνία οπου μπορει να επικοινωνήσει κανεις ειτε ειναι καταστηματαρχης ειτε ειναι επισκεπτης ο οποιος θελει να προσθέσει καταστημα το οποιο θα επιβεβαιώσουμε.Ίσως να πρέπει να γίνει πιο φανερη. Θα ηταν καλή η ιδέα να περαστεί αυτό στους επισκέπτες μέσα απο το forum του athensdelivery το οποιο ανεβαίνει συντομα;.

Εκτος αν εχεις κατι διαφορετικό στο μυαλό σου οποτε περιμένουμε απαντηση σου.

 

Thanks

 

AthensDelivery Team

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έλεγα να το κάνεις για όλη την Ελλάδα φίλε. Και φυσικά το να μπορούν να προσθέτουν οι χρήστες μαγαζιά θα του δώσει άλλη διάσταση. Άλλωστε το μόνο που έχετε να κάνετε για επιβεβαίωση είναι ένα τηλέφωνο στο μαγαζί(το οποίο δε θα έχει ιδέα μάλλον πως κάποιος το πρόσθεσε στη λίστα αλλά αποκλείεται να αρνηθούν τζάμπα διαφήμιση) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το βλέπω το site έχει πολυ δυναμική παιδιά...μου ανοίγει την όρεξη.Άμα καταχωρήσω ένα κατάστημα όπως λες στην επικοινωνία εκεί στα extras καταχωρείται αυτόματα στο site;

 

Ps:σκέψου δηλαδή να παραγγέλνεις και Online από όποιο κατάστημα θέλεις δηλαδή:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το βλέπω το site έχει πολυ δυναμική παιδιά...μου ανοίγει την όρεξη.Άμα καταχωρήσω ένα κατάστημα όπως λες στην επικοινωνία εκεί στα extras καταχωρείται αυτόματα στο site;

 

Ps:σκέψου δηλαδή να παραγγέλνεις και Online από όποιο κατάστημα θέλεις δηλαδή:rolleyes:

 

Το κατάστημα φιλε memos_gold δε καταχωρείται αυτοματα στη βάση δεδομένων μας μιας και χρειάζεται μια επιβεβαίωση των στοιχείων του καταστήματος απο την ομάδα μας.Μετα την επιβεβαίωση καταχωρείται.

H online παραγγελία του athensdelivery θα ειναι ολοκληρωμένη αρχες Δεκέμβρη, ελπιζουμε στην ανταπόκριση του κοινού έτσι ώστε αυτη η προσπάθεια να αναπτυχθεί και να γίνει ενα καλό εργαλείο στο χώρο του ελληνικού internet.

Θα ηθελα να επαναλάβω οτι οποιεσδήποτε προτάσεις ειναι με χαρα αποδεκτές μιας και η τεχνολογία προχωράει μόνο με την εργασία πολλών και διαφορετικών ιδεών.

 

Athens Delivery Team

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...