Προς το περιεχόμενο

2 Οθόνες σε ένα pc


edm0d0n

Προτεινόμενες αναρτήσεις

skeftomai na agoraso 2 othones lg san kai autes kai na tis sindeso se ena oste na exo 2 epifaneies ergasias!!! I karta grafikon mou einai geforce fx 5200 128 mb. den paizo paixnidia katholou mono surfing sto internet kai programmata!!!! Prepei na allaxo karta grafikon e??? oi dio othones thelo na douleuoun stin foul analisi dld 1680 x 1050! mporeite na mou protinete mia sxetika ftini karta grafikon gia na to epitixo i kanei kai auti pou exo??? Υ.Γ. agp ipodoxi exo sto motherboard!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάρτα γραφικών σου έχει 2 εξόδους; Αν ναι, ακόμα και αν είναι διαφορετικές (1 DVI & 1 VGA) μπορείς να συνδέσεις 2 οθόνες. Διαφορετικά, μπορείς να πάρεις μια απλή PCI (παλιές, αλλά βρίσκεις) να προσθέσεις ή να την αλλάξεις όπως ανάφερες με κάποια άλλη. Όλες οι καινούργιες κάρτες υποστηρίζουν 2 οθόνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασέ το κι αν υπάρξει πρόβλημα, τότε άλλαξε την κάρτα γραφικών. Δε νομίζω πάντως να έχεις πρόβλημα, εγώ που το δοκίμασε με τη δική μου (GeForce 4 Ti), αλλά και με την παλιά μου (GeForce 4 MX) δεν είχα πρόβλημα. Άρα με την FX5200 δε νομίζω να αντιμετωπίσεις προβλήματα. Στα 2D δεν σκυλιάζουν οι κάρτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δύο οθόνες σε laptop (η μία του laptop) acer του 2005 με ati radeon 9700 με 64ΜΒ.Η μία είναι στα 1280χ800 και η άλλη στα 1440χ900 και δεν αντιμετοπίζω κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...