Προς το περιεχόμενο

Πως να παίζω DivX χωρίς να το κάνω install?


ghadhika

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτή τη περίοδο κάνω την πρακτική μου...δλδ το κωλοβαράω.

Έχω την τύχη να την κάνω σε εργαστήριο πληροφορικής και αφού έχω άφθονο ελεύθερο χρόνο, ευκαιρία να δω και καμιά ταινία. Το πρόβλημα είναι οτί ο μόνος υπολογιστής με ηχεία είναι αυτός του καθηγητή.

Έτσι θέλω να το κάνω αφήνοντας όσο το δυνατόν λιγότερα ίχνη. Έτσι, το ερώτημα είναι ένα...Μπορώ να παίξω DivX χωρίς να κάνω install ολόκληρο το πρόγραμμα?

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προσέχεις βέβαια και τα recent items... Βέβαια αν πρόκειται για καθηγητή πληροφορικής μπορεί να έχει και κανένα πρόγραμμα να καταγράφει γι' αυτό πρόσεχε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, δεν είναι και ο γιαγκούλας αλλά επειδή μόλις ξεκίνησα, δε θέλω να το παρακάνω. Το pc του είναι γεμάτο με mp3 των Iron Maiden...αλλά pc του είναι, ότι θέλει βάζει. Ρε γμτ, υπάρχει και άλλο pc με ηχεία και είναι χαλασμένα. Γκαντεμιά.

TSOPK, thanx, θα το δοκιμάσω αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη περίοδο κάνω την πρακτική μου...δλδ το κωλοβαράω.

Το πρόβλημα είναι οτί ο μόνος υπολογιστής με ηχεία είναι αυτός του καθηγητή.

να τον αφησεις ησυχο τον υπολογιστη του ανθρωπου...:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να τον αφησεις ησυχο τον υπολογιστη του ανθρωπου...:o

 

Χαχα...εντάξει, δεν είναι και ο προσωπικός του. Απλά είναι ο κεντρικός του εργαστηρίου και αυτός που είναι πάνω στην έδρα.

 

Να πάρεις ακουστικά και να κάνεις ό,τι θέλεις σε άλλο pc. ;)

 

Μπα, δε λέει. Είπαμε να βλέπω καμιά ταινία να περνάει η ώρα αλλά με τα ακουστικά θα χάνω την αίσθηση. Θα μπαίνει κανένας στην αίθουσα και δε θα παίρνω χαμπάρι. Είναι και έτσι τοποθετημένοι οι άλλοι υπολογιστές που θα βγαίνω κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...