Προς το περιεχόμενο

HELP PLEASE..


fordwrc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον εχω κανει format,εχω εγαταστησει τα windows xp home sp2,κανονικα ολους τους drivers,τα παντα..Κανω επανεκινηση και δεν μου εμφανιζει επιφανεια εργασιας ουτε τη γραμμη εκκινησης..οι μονες κινησεις που μπορω να κανω ειναι απο το task manager..τι μπορει να φταιει??παιδια μια βοηθεια please γιατι θα το σπασω..:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου έχει τύχει ποτέ κάτι τόσο χοντρό. Μου έχει τύχει βέβαια να μην κάτσει σωστά μια εγκατάσταση και να ξανακάνω φορμάτ και πάλι εγκατάσταση. Στη θέση σου θα δοκίμαζα να μπω από ασφαλή λειτουργεία, να απεγκαταστήσω όλους τους drivers και να κατεβάσω νεότερους ή παλαιότερους και να δω τι σημιουργεί το πρόβλημα. Αν πάλι δεν αλλάξει κάτι μάλλον φορμάτ και από την αρχή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια και στην ασφαλη λειτουργια τα ιδια κανει..και το εχω κανει απο το πρωι 2 φορες format(οχι πληρες εννοετε γιατι δεν θελω να χασω αρκετα αρχεια)..Ουτε με το explοrer.exe γινεαι τιποτα..thnx anyway,θα το παλεψω λιγο ακομη,αν σας ερθει καμια ιδεα πειτε μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παταω επιλογη repair..βγαζει 3 επιλογες..στις 2 πρωτες λεει για διαμορφωση και στην 3 διαγραφη μονο των αρχειων συστηματος και install..διαλεγω την 3 γιατι οπως ειπα δεν θελω πληρες format..τωρα αν αυτο ειναι η τελευταια επιλογη βλεπουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως να δοκίμαζες να βγάλεις καμιά μνήμη? Ίσως κάποια "χτύπησε"...

 

Και κανένα clear cmos αφού τη βγάλεις και πριν το ανοίξεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
στις 2 πρωτες λεει για διαμορφωση και στην 3 διαγραφη μονο των αρχειων συστηματος και install..

 

Aυτο εννοω λεγοντας repair(δεν εννοουσα την repair console),οπου διατηρεις κανονικα τα οποια προγραμματα εχεις κανει εγκατασταση,drivers κλπ.Σωστα?Γιατι τα ξαναεκανες εγκατασταση την πρωτη φορα?Υπηρχε απο πριν το προβλημα?

(Ρωταω μηπως και το προβλημα οφειλεται σε κατι που ειχες κανει εγκατασταση πριν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα το προβλημα δημιουργηθηκε χθες..τον υπολογιστη δεν τον κλεινω ποτε..γυριζοντας στο σπιτι ειχε γινει επανεκινηση και μου εβγαζε αυτη τη μαυρη οθονη(που στην ουσια ολα λειτουργουσαν κανονικα μεσω task manager αλλα δεν ειχα επιφανεια εργασιας..και στα 2 format που εκανα ολα πηγαιναν μια χαρα,μολις επανεκινουσα το ιδιο προβλημα..anyway θα προσπαθησω και με τη μνημη και βλεποντας και κανοντας..ευχαριστω παντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παταω επιλογη repair..βγαζει 3 επιλογες..στις 2 πρωτες λεει για διαμορφωση και στην 3 διαγραφη μονο των αρχειων συστηματος και install..διαλεγω την 3 γιατι οπως ειπα δεν θελω πληρες format..τωρα αν αυτο ειναι η τελευταια επιλογη βλεπουμε..

 

καποιο screenshot?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...