Προς το περιεχόμενο

Nvidia Gigabyte 8600GT 256MB


LePRoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=26174053&product=986569

eixe kai mia sta 512mb msi alla mallon eksantlithike :mad:

 

ναι υπάρχει αυτή

 

πιο φθηνή, και φυσικά πιο δυνατή!

sorry den to proseksa kala

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, αυτες τις μερες σκεφτομαι να αλλαξω καρτα γραφικων μιας και αυτη που εχω (nvidia 6600 GT SLI) ειναι καπως παλια τωρα πια και τα games δεν τα παει και τοσο καλα, ποσο μαλλον τα επομενα που θα βγουν. Ειχα ακουσει οτι η 8600 (Gs,GT....κτλ) ειναι καλη απο αποψη επιδοσεων και τιμης, αλλα απο οτι βλεπω εσεις θα συστηνατε αλλες , απλως, μηπως θα μπορουσατε να γραψετε τα ονοματα τους γιατι τωρα ειδα αυτο το thread και τα links δεν λειτουργουν. Θα ελεγα για μια το πολυ στα 100 ?. Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω την Gigabyte 8600GT silent pipe II.. Τις έβαλα ένα 10αρι ανεμιστήρα και την ανέβασα στα 680gpu/880mem και ουσιαστικά έχει πλέον τις επιδώσεις τις GTS..

Επιπλέον έχουν πέσει και θερμοκρασίες στους 74c full load από 92c που ήταν πριν τον ανεμιστήρα και το o/c…

 

Φυσικά ανεβαίνει πολύ ακόμα.. δεν το έψαξα πολύ και ούτε καν ασχολήθηκα με shaders overclock… :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω την Gigabyte 8600GT silent pipe II.. Τις έβαλα ένα 10αρι ανεμιστήρα και την ανέβασα στα 680gpu/880mem και ουσιαστικά έχει πλέον τις επιδώσεις τις GTS..

Επιπλέον έχουν πέσει και θερμοκρασίες στους 74c full load από 92c που ήταν πριν τον ανεμιστήρα και το o/c…

 

Φυσικά ανεβαίνει πολύ ακόμα.. δεν το έψαξα πολύ και ούτε καν ασχολήθηκα με shaders overclock… :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...