Προς το περιεχόμενο

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

tera2

Δυσκολο πραγμα η επικοινωνια ειδικα με messenger!!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Re παιδια τωρα τελευταια ο messenegr 8.1 μου κανει νερα. Βιντεοκλησηση με τιποτα ,φωνητικη κληση προβλημα συνεχεια. Θα ηθελα ενα προτεινομενο προγραμμα που να λειτουργει ή ενα chatroom ή κατι τελοςπαντων να βλεπω τα φιλαρακια μου που ειναι μακρια

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...nai k mena, olo provlimata einai pali ...den kathetai kala-kala mia ekdosi k afou stathropoiithei, vgazoun alli beta k mas mamane...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Υπάρχουν πολλές εναλλακτικές που για πολλούς χρήστες καταλήγουν να είναι πιο βολικές απο το ίδιο το messenger της micro$oft.

Αν κάνεις μια αναζήτηση στο google (ή και στο insomnia) με στοιχεία αναζήτησης "msn alternatives" θα βρείς πολλά.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

sinithes kolaei to msn sto 100% logw provlimatikwn driver. dokimase na valeis tis teleutaies ekdoseis driver tis kartas ixou sou k tis kameras sou.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Re παιδια τωρα τελευταια ο messenegr 8.1 μου κανει νερα. Βιντεοκλησηση με τιποτα ,φωνητικη κληση προβλημα συνεχεια. Θα ηθελα ενα προτεινομενο προγραμμα που να λειτουργει ή ενα chatroom ή κατι τελοςπαντων να βλεπω τα φιλαρακια μου που ειναι μακρια

skype σε ολα καλο.Και οταν μπεις πες μου να στο μαθω καλα.Τα εχει ολα και συμφαιρει.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Δημιουργία νέου...