Προς το περιεχόμενο

allagi sundeseis...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

giea sas paidia exw conn-x 768 kai ton allon mina teleionei...o logariasmos tou tilefonou exrte spiti mazi me to internet pano apo 120E kai mou eipan pos me sumferei na balw ena paketo vodafon me internet mesa i tis forthent kserete ti paizei kai an mporeite na dosete mia boithia?thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

giea sas paidia exw conn-x 768 kai ton allon mina teleionei...o logariasmos tou tilefonou exrte spiti mazi me to internet pano apo 120E kai mou eipan pos me sumferei na balw ena paketo vodafon me internet mesa i tis forthent kserete ti paizei kai an mporeite na dosete mia boithia?thanks

 

Εαν εισαι Αθηνα μαλλον ετσι πως τα γραφεις,γνωμη μου το cabletv της Vivodi με 45 ευρω τον μηνα με 2 γραμμες τηλεφωνου και ολα τα αλλα πληρωμενα, και μιλα οσο θες και οπου θελεις στην Ελλαδα και με εως 20 Mbps και εαν εχεις και πολλα pc φορτωσε τα δεν χαμπαριαζει, και δεν ξαναλλαζεις ποτε πια.Εαν εισαι αλλου με 99 ευρω 9μηνο μεχρι 15/10 προσφορα το cub της Vivodi μεσω Αρυς με την ανωτερη ταχυτητα της περιοχης σου , μεχρι να ερθει εκει το δικτυο της. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε συμφερει και το 2play της Forthnet. Απο εμπειριες πελατων μου, η Vivodi εχει φτασει σε σημειο αποσυνθεσης, με πολλα προβληματα με το τηλεφωνο και τεραστια αναμονη μεχρι να συνδεθεις. Μπορει η εμπειρια μου να ειναι απο μεμονωμενα περιστατικα, αλλα ξερωντας τι παιζει στις τηλεποικοινωνιες (insider info) ενισχυονται οι αποψεις μου περι Vivodi. Ουτε η Forthnet ειναι υποδειγμα, αλλα τουλαχιστον εχει καποια standards, εστω και μετρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε συμφερει και το 2play της Forthnet. Απο εμπειριες πελατων μου, η Vivodi εχει φτασει σε σημειο αποσυνθεσης, με πολλα προβληματα με το τηλεφωνο και τεραστια αναμονη μεχρι να συνδεθεις. Μπορει η εμπειρια μου να ειναι απο μεμονωμενα περιστατικα, αλλα ξερωντας τι παιζει στις τηλεποικοινωνιες (insider info) ενισχυονται οι αποψεις μου περι Vivodi. Ουτε η Forthnet ειναι υποδειγμα, αλλα τουλαχιστον εχει καποια standards, εστω και μετρια.

 

exw akousei gia tin vodafon kserete ama einai kali?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...