Προς το περιεχόμενο

Χάρτες ναυσιπλοΐας


ΓΙΩΡΓΟΣ100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και πιστεύω ότι το εξήγησα στο προηγούμενο post, πρέπει να κάνεις τα εξής:

Εγκαθιστάς το Bluechart Atlantic v9.5 στον Η/Υ και πατάς send to device. Aν δεν τους βλέπει το Garmin Que (το πρόγραμμα της Garmin για το PDA), τρέχεις το all.bat στον υπολογιστή και τους ξεκλειδώνει. Μετά τους ξαναπερνάς στο PDA και τελείωσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εχω κανει ολα αυτα οπως τα λες, αλλα το Que μου βγαζει detailed αλλα η οθονη μου βγαζει μονο τετραγωνακια.Δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει.Γενικως δεν μου εμφανιζει τον χαρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

παιδια καλησπερα...

εχω το mio168 και προσπαθω εδω και μερικες ωρες...να περασω μεσα το Garmin BlueChart g2 Vision Aegean Sea...

εχω ηδη περασει και τα 2 software (garmin que + gps gate)...

εδω αρχιζουν τα δυσκολα ενω το garmin que το ανοιξα κανονικα το gps gate δεν ξερω τι ρυθμισεις να βαλω...ουτε εχω καταλαβει τι κανει το ενα προγραμμα με το αλλο...

μαλλον το garmin que ειναι το προγραμμα που θα τρεξει τους χαρτες...

προσπαθησα να περασω κατ ευθειαν μεσα στην sd τον χαρτη αλλα μου βγαζει σφαλμα στο active sync:fear:

τι πατατα κανω...???

please help...!!!:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα...

εχω το mio168 και προσπαθω εδω και μερικες ωρες...να περασω μεσα το Garmin BlueChart g2 Vision Aegean Sea...

εχω ηδη περασει και τα 2 software (garmin que + gps gate)...

εδω αρχιζουν τα δυσκολα ενω το garmin que το ανοιξα κανονικα το gps gate δεν ξερω τι ρυθμισεις να βαλω...ουτε εχω καταλαβει τι κανει το ενα προγραμμα με το αλλο...

μαλλον το garmin que ειναι το προγραμμα που θα τρεξει τους χαρτες...

προσπαθησα να περασω κατ ευθειαν μεσα στην sd τον χαρτη αλλα μου βγαζει σφαλμα στο active sync:fear:

τι πατατα κανω...???

please help...!!!:cry:

 

 

Εάν βάλεις το Mobile xt σίγουρα θα τους τρέχει.Αλλά εάν ψάχνεις τρισδιάστατες απεικονίσεις ξέχνα το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...