Προς το περιεχόμενο

format σε ppc


ioleg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα καθ` οτι ειμαι λιγο ασχετη οσο αναφορα σε τεχνικα ζητηματα, χρειαζομαι επιγοντως την βοηθεια σας!!

Προφανως λογο του οτι τα εκανα θαλασσα... με το SGH i320 το οποιο πριν λιγες μερες αγορασα..

Λοιπον καθως του εγκαθιστουσα καποια software απο ενα κινεζικο site, σε καποια στιγμη κολησε με συνεποια να του κανω ενα restart.... απο τοτε δεν μπορω να εισελθω σε κανενα δικτυο , ανοιγει κανονικα απλα δεν μπορει να μπουταρει. Δοκιμασα και με διαφορετικες καρτες sim, εβγαλα την storage card διοτι ενδεχομενως να το υπερφορτωσα διαφορα "σκουπιδακια" .... αλλα τιποτα...

Επισεις κατοικω σε νησι και μου ειναι πολυ δυσκολο να το στειλω στην αντιπροσωπεια της samsung... λοιπον πως θα μπορουσα να του κανω ενα ειδος format μονη μου,

η ενα hard disc reset ? :rolleyes:

υπαρχουν καπου συγκεκριμενες οδηγιες που θα μπορουσαν να δωσουν μια λυση???

 

οποιαδηποτε απαντηση θα μου ειναι αρκετα χρησιμη...

 

ευχαριστω πολυ!! :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το i320 δεν ειναι ppc. Ειναι smart phone.

Για αυτο και δεν εχω ιδεα, ριξε μια ματια και εδω :]

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=99758

 

 

Βλεπω οτι μαλλον εχεις ηδη ποσταρει εκει, υπομονη, καποια λυση θα βρεθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ευχαριστω, τελικα βρηκα ακρη, του εκανα ενα hard reset απο οδηγιες που βρηκα σ ενα site, τελικα ειναι πολυ απλο, απλα οταν το ανοιγεις, πατας το space και αυτοματα σου ζηταει ενα κωδικο, ο κωδικος για το SGH i320 και πιθανοτατα για ολα τα smartphone, (δεν ειμαι σιγουρη) ειναι 1234 , και επανερχεται στην αρχικη του κατασταση!!! αυτα!!

 

ευχαριστω!!! :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...