Προς το περιεχόμενο

Levicom Visible Power 450W A litle Help ?


Vatos_locos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το έχει κανένας από θόρυβο πως πάει :P ? το μονο που με ενδιαφέρει είναι βασικά καθώς πάει για φιλε server και έλεγα αφού θα λειτουργεί 24/7 να έινια και εφεντζίδικο :P

 

Link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν αφού κανένας δεν ξέρει πήγα και το πείρα :-) έχουμε και λέμε σε όσους αρέσουν τα led και τα διακοσμητικά είναι ωραίο ;)

μετρημένο με πολύμετρο οι γραμμές του είναι σταθερές αλλα ακόμα το έχω ούτε μια μέρα οποτε είναι καινούριο :-)

ένα σημείο που θέλω να τονίσω έινια τα 30A στην μια 12V γραμμή που έχει

από φασαρία με τους ανεμιστήρες στο full ακούγεται αρκετά αλλα για το σύστημα που το θέλω εγώ δεν θα έχει τόσο μεγάλο φορτίο πάνω του οποτε θα έχω τους ανεμιστήρες στο πιο χαμηλό που είναι τελείως αθόρυβο

αυτά αν θέλει κανένας να ρωτήσει κάτι ευχαρίστως :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Me gia,

Afou sikoni to 1o sou sistima einai kalo.

Gia to 2o sistimasou einai ok se full load 8a exi kana 200W katanalosi.

To mono pou me xalai sto Levicom Visible Power 450W einai oti exi mono 1 xrono eggiisi. kata t'alla ok.

 

Gia osous den metrai i emfanisi alla to periexomeno se Psu protinw Corsair 450W sta ~75?.

Edit: to ixa di prin kana mina sto e-shop, alla twra tzifos. :-D

http://www.hardwarelogic.com/news/136/ARTICLE/1317/1/2007-10-15.html

VX450_1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:) thanks αν και η εγγύηση είναι το μονο που με ενδιαφέρει :) σαν ποιότητα κατασκευής φαίνεται και αυτό ωραίο έχει φίλτρα στην είσοδο των 220V και είναι καλο για τα τροφοδοτικά και σε λίγα το έχω πετύχει κιόλας από ότι διακρίνω από πάνω του έχει καλους πυκνωτές γενικά δείχνει ποιοτική κατασκευή :) αλλα όπως είπαμε εγώ για τον File Server δεν θα χρειαστώ κανένα τέρας οποτε το πήρα και για τα εφέ που έχει μιας και έχω σκοπό να μοντάρω και το κουτί που θα είναι μέσα ο server ένα μείον που βρήκα ακόμα είναι ότι έχει μονο 2 sata power αλλα αυτό διορθώνεται :-D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...