Προς το περιεχόμενο

Θα τρελλαθώ με αυτό το site!


electroasd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας παρακαλω εχω μεινει αφωνος και δεν ξερω , πως να το εξηγησω!!!! Σας παρακαλω βοηθηστε!!!!

 

Δειτε το παρακατω site: http://www.peteranswers.com/

 

Γραψτε στο petition : Peter , answer my question :

 

Και απο κατω γραψτε την ερωτηση σας , ειτε ελληνικα , ειτε greeklish , ειτε οπως θελετε. Ρωτηστε π.χ. τι ρουχα φορατε. Δεν θα πιστεψετε τι θα δειτε....

 

Εγω τον ρωτησα μολις τωρα , τι εχω παραγγειλει για φαγητο.... Δεν επεσε εξω σε κανενα υλικο....

 

 

Τι ειεναι αυτο ρε παιδια , δωστε μου μια λογικη εξηγηση!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Α καλά αυτό το είχανε κάνει στο σχολείο και είχαμε μείνει στην αρχή μαλάκες αλλά μετά το βρήκαμε.Είναι πολύ απλό.Για να μην στο χαλάσω ψάξε στο google για peter answers κλπ και θα βρείς πώς λειτουργεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μπαίνες και εσύ βρε φίλε, το δοκίμασα είπε ότι θέλει προσωπικές μου πληροφορίες η κάτι τέτοιο και βγήκα, ωραίο το internet αλλά πρόσεχε και λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια , οτι και να του γραφαμε μας εβγαζε το σωστο.... Θα το ψαξω.... ΘΕΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!!!!

 

εμενα ολο κατι παπαριες μου λεει...δεν απαντησε σε τπτ...πες μου μια ερωτηση ακριβως πως την εγραψες να την κανω κι εγω..παιρνει και ελληνικα οπως και να γραψεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τον ρωτησα μολις τωρα , τι εχω παραγγειλει για φαγητο.... Δεν επεσε εξω σε κανενα υλικο....

 

 

Τι ειεναι αυτο ρε παιδια , δωστε μου μια λογικη εξηγηση!!!!

 

 

Insert petition: Peter, please answer the following question:

Insert question: What brand is the wrist watch I am wearing?

 

Peter answers: The souls have different concepts that prevent to answer the question uniformly.

 

electroasd, δώσε μου μια λογική εξήγηση, σε παρακαλώ! Θα τρελαθώ! Φοράω όντως ρολόι μάρκας "The souls have different concepts that prevent to answer the question uniformly". Μιλάμε μία στο δισεκαττομύριο ο κιαρατάς! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

electroasd, δώσε μου μια λογική εξήγηση, σε παρακαλώ! Θα τρελαθώ! Φοράω όντως ρολόι μάρκας "The souls have different concepts that prevent to answer the question uniformly". Μιλάμε μία στο δισεκαττομύριο ο κιαρατάς! :-D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παιδιά απαντάει στα πάντα και σε όλες τι γλώσσες. Το θέμα είναι να ξέρεις το κόλπο.

 

peite mas ki emas to kolpo!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας παρακαλω εχω μεινει αφωνος και δεν ξερω , πως να το εξηγησω!!!! Σας παρακαλω βοηθηστε!!!!

 

Δειτε το παρακατω site: http://www.peteranswers.com/

 

Γραψτε στο petition : Peter , answer my question :

 

Και απο κατω γραψτε την ερωτηση σας , ειτε ελληνικα , ειτε greeklish , ειτε οπως θελετε. Ρωτηστε π.χ. τι ρουχα φορατε. Δεν θα πιστεψετε τι θα δειτε....

 

Εγω τον ρωτησα μολις τωρα , τι εχω παραγγειλει για φαγητο.... Δεν επεσε εξω σε κανενα υλικο....

 

 

Τι ειεναι αυτο ρε παιδια , δωστε μου μια λογικη εξηγηση!!!!

 

Όταν λες ότι εσύ τον ρώτησες, εννοείς ότι εσύ το πληκτρολόγησες....:lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Insert petition: Peter, please answer:

Insert question: What is my name?

 

Peter answers: Go to the bathroom. A surprise is waiting for you...

 

Θέλω απαντήσεις! ΤΩΡΑ! Πώς γίνεται; Πήγα στο μπάνιο και είδα έναν τύπο που μου έμοιαζε απίστευτα. Τον ρώτησα πώς τον λένε και με ρώτησε την ίδια στιγμή κι αυτός το ίδιο. Του απάντησα και την ίδια στιγμή μου απάντησε κι αυτός. Έχει το ίδιο όνομα με εμένα!!! Α ρε Peter μπαγάσα, αλκοολικούς θα μας καταντήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μενα δεν απαντησε παντως....

ΕΙπε

Im mad about you, i cant answer....:lol:

 

Ώπα επιτυχίες και στα bots η flo! Έπαιζε και το ομώνυμο κομματάκι από Hooverphonic στο background; :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα παιδια , ειναι πολυ καλη η εξηγηση γι αυτο δεν κανει τιποτα σε εσας....

 

Ηδου και η απαντηση : http://www.wikihow.com/Use-Peter-Answers

 

Καποιος θα γιαουρτωθει συντομα( αυτος που μου το εκανε)!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...