Προς το περιεχόμενο

καμμένο psu


ALFR3D

Προτεινόμενες αναρτήσεις

mou kaike xtes to psu kai anagastika phra allo shmera to opoio molis to evala to pc anoikse alla den anoige h othonh apla doulevan ta fan kai tpt allo,proseksa oti to visma tou revmatos sthn mhtrikh exei ena kapaki pou ekrive tessereis trypes kai mporei na mpei ekei ena visma tou neou trofodotikou ,na to valw ?h tha kapsw tpt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βέβαια να το βάλεις. Χωρίς αυτό δεν παίρνει το απαραίτητο ρεύμα η μητρική. Τα τεραγωνάκια δεν είναι όλα ίδια και αυτό σε καθοδηγεί στο πως να το βάλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κούμπωσε το δεν έχεις πρόβλημα αν και πιο πολύ όφελος έχεις στους quad με τα 8 Pin και στους Δυο κάνει δουλειά more stable ;) και εγώ τον ίδιο φόβο είχα με την striker αλλα no prob :) τώρα τις έχω έναν celeron πάνω και τα 8 pin παρέα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

telika pedia skoura ta pramata,mporei na allaksa psu alla to pc den leei me tpt na anoiksei,evala kai to to deftero 4pin pali tpt,mhpws mou ekapse to mobo 'h thn cpu, to kameno psu?giati to pc anavei kai dixnei na leitourgoun ola,h othonh den anavei,episeis kati allo ypopto einai oti oute oi sklhroi doulevoun oute to tray tou dvd vgenei otan pataw na vgei, enow einai on to pc kai ta exw syndesei ola kanonika alla sthn othonh no signal,exete kamia idea?to neo psu einai ena chieftec 450w

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού είχε ένα χρόνο τότε έληξε η εγγύηση σου δυστυχώς :( τι Cpu έχεις αν δεν βρίσκεις άτομο να τον δοκιμάσεις έλα ένα σαββατοκύριακο επο εδώ να δούμε pares ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είσαι και άτυχος :( 939 δεν έχω εγώ αλλα όλο και κάποιος θα έχει εδώ μέσα να σε βοηθήσει πάντως 99.9% ο Cpu σου είναι ok οποτε χτυπα μια μιτρικουλα από τις αγγελίες εδώ φθίνει να δεις αν λειτουργεί σίγουρα και μετά πας για μια καινούρια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...