Προς το περιεχόμενο

'Ετσι Ξαφνικά


alfas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα...

Σε ενα φίλο έτυχε το εξής περίεργο...Ενώ για μια ολόκληρη μέρα ήταν το PC του μια χαρά.. την επόμενη μέρα που πάει να τον ανοίξει του έβγαζε παραθυράκι πως θέλει κωδικό χρήστη για να συνδεθεί!! Όταν με ρώτησε, το μυαλό μου πήγε πως πρέπει να έκανε καποια p00t και δημιουργήθηκε το πρόβλημα αυτό!!!

Ο ίδιος μου διαβεβαίωσε πως δεν έκανε κάτι περισσότερο η λιγότερο απο τις προηγούμενες μέρες!!

Βασικά αναρωτιέμαι απο τι να δημιουργήθηκε ένα τέτοιο πρόβλημα!! Όταν βάζεις οποιοδήποτε κωδικό στον χρήστη λέει το παρακάτω

<<The system cannot log you on now because the domain ABA-mpla mpla is not available >>

 

Any idea....

 

OS -> XP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το λειτουργικο που χρησιμοποιει ειναι σπασμενο και εκανε καποιο update τοτε δικαιολογειται η εμφανιση του συγκεκριμενου μηνυματος την επομενη φορα που ανοιξε τον υπολογιστη του... Αλλιως ετσι ξαφνικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το λειτουργικο που χρησιμοποιει ειναι σπασμενο και εκανε καποιο update τοτε δικαιολογειται η εμφανιση του συγκεκριμενου μηνυματος την επομενη φορα που ανοιξε τον υπολογιστη του... Αλλιως ετσι ξαφνικα...

 

Ήταν το πρώτο πράγμα που ρώτησα!! Μου είπε πως δν έκανε.... Τέλοςπαντων το πρόβλημα λύθηκε απλά απο για να μη μείνει η περιέργεια...Eyxaristw!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...