Προς το περιεχόμενο

Mio A501 PDA Phone


kostasSTi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και ήρθε η ώρα της αναβάθμισης, άρχισα να ψάχνω τι μπορώ να πάρω... Είπα να προτιμήσω και πάλι ΜΙΟ μιας και έχω το Α701. Το Α501 το έχει πάρει κανείς? Ή το έχει πιάσει κανείς στα χέρια του? Αν ναι, πείτε μου εντυπώσεις.... Περισσότερο θα προτιμούσα να μου πείτε τι δεν σας άρεσε μιας και τα καλά πάνω κάτω είναι γνωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα προσωπικά μου άρεσε αρκετά σε εμφάνιση !! αν και με ενοχλεί ιδιαίτερα η έλλειψη wi-fi όσο και η χρήση του ΤΙ OMAP επεξεργαστή !! Σιγουρά είναι αρκετά πιο αργό απο το 701!! Εγώ θα πρότεινα να δείς και κάποιο απο τα HTC .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Μιας και ήρθε η ώρα της αναβάθμισης, άρχισα να ψάχνω τι μπορώ να πάρω... Είπα να προτιμήσω και πάλι ΜΙΟ μιας και έχω το Α701. Το Α501 το έχει πάρει κανείς? Ή το έχει πιάσει κανείς στα χέρια του? Αν ναι, πείτε μου εντυπώσεις.... Περισσότερο θα προτιμούσα να μου πείτε τι δεν σας άρεσε μιας και τα καλά πάνω κάτω είναι γνωστά.

----- ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΙΟ Α501 ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΤΟΜΑΤΙΚΟ ΚΟΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΗΚΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΛΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΑ ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΤΑΞΑ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΚΑΙ ΥΣΙΧΑΣΑ ΚΡΙΜΑ ΤΑ 550 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΣΤΟΝ ΓΕΡΜΑΝΟ....:cry::cry::cry::fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΙΟ Α501 ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΤΟΜΑΤΙΚΟ ΚΟΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΗΚΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΛΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΑ ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΤΑΞΑ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΚΑΙ ΥΣΙΧΑΣΑ ΚΡΙΜΑ ΤΑ 550 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΣΤΟΝ ΓΕΡΜΑΝΟ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eten X800 το κορυφαίο αυτή τη στιγμή. Μόλις βγήκε:

 

http://www.skroutz.gr/products/list?keyphrase=x800+eten

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=157127

 

VGA οθόνη, άριστο GPS και χωρίς OMAP και άλλες σαβούρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...