Προς το περιεχόμενο

Αν παρω router θα το υποστηριζει η συνδεση?


isspro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να παρω το wag200 (pstn) -->70E

αλλα δεν ξερω τι εταιρεια θα βαλω... μεταξυ 4net, vodafone, hol.

 

το ερωτημα ειναι:

αν παρω το συγκεκριμενο router και βαλω μια απο τις παραπανω συνδεσεις, θα το υποστηριζουν ή θα πρεπει να βαλω αυτο που θα μου δωσει η οποια εταιρεια αναγκαστικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να βαλεις οποιηδποτε θελεις αλλα θα προτεινα Zyxel.

 

μωρε το σκεφτηκα αλλα ολοι λενε για wag200 και τετοια συνεχεια και ολοι ειναι υπερ ευχαριστημενοι και αποτι ειδα στο e-shop εχει βαθμολογηθει απο 150 χρηστες το wag200 και εχει μεσο ορο "9"! οποτε σιγουρα ειναι καλο... τωρα προσπαθω να μπω παλι στο site για να δω για το zyxel που λες αλλα δεν "παιζει" προς το παρων το site. θα προσπαθησω και αργοτερα παντως να δω και αυτο που μου λες εσυ... :-D

παντως στο ερωτημα μου, λες δεν θα εχω προβλημα ε? :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε το σκεφτηκα αλλα ολοι λενε για wag200 και τετοια συνεχεια και ολοι ειναι υπερ ευχαριστημενοι και αποτι ειδα στο e-shop εχει βαθμολογηθει απο 150 χρηστες το wag200 και εχει μεσο ορο "9"! οποτε σιγουρα ειναι καλο... τωρα προσπαθω να μπω παλι στο site για να δω για το zyxel που λες αλλα δεν "παιζει" προς το παρων το site. θα προσπαθησω και αργοτερα παντως να δω και αυτο που μου λες εσυ... :-D

παντως στο ερωτημα μου, λες δεν θα εχω προβλημα ε? :fear:

 

 

Οχι προβλημα δεν θα εχεις...Αν βρεις δυσαρεστημενο χρηστη με Zyxel πες το να το μαθουμε αλλα δυσκολο πολυ το βλεπω.Το εχω 3 χρονια ανοιχτο 24/24 χωρις προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι προβλημα δεν θα εχεις...Αν βρεις δυσαρεστημενο χρηστη με Zyxel πες το να το μαθουμε αλλα δυσκολο πολυ το βλεπω.Το εχω 3 χρονια ανοιχτο 24/24 χωρις προβλημα.

 

οκ θα το κοιταξω παλι! :-D

 

Αν σκοπεύεις να βάλεις 2play θα σου δώσουν αυτοί router, μην το πάρεις άδικα, δεν θα μπορείς να το χρησιμοποιείς!

 

δεν σκοπευω 2play. αλλα γιατι δεν θα μπορω να το χρησιμοποιησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oti router kai na paris tha pexei se opiadipote adsl ston kosmo.exoun ftiaxtei gia na pezoun pantou.den tha pexei ama exeis kamia paraxeni grammi spania periptosi diladi.kai ta linksys to wag200 milame panta kai ta zyxel mamane kai dernoun.ego ixa zyxel korifi tora exo linksys korifi kai an eperna tha eperna zyxel 660hw pou ine wireless.i forthnet dinei siemens.poli kalo kai aplo router kai kalo gia kologrammes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και 2play σε 4net να βάλεις πάλι θα παίζεις με όποιο router θες. Με HOL (η Voda έχει HOL dsl οπότε υποθέτω είναι το ίδιο) δεν μπορείς να βάλεις κάποιο άλλο εκτός του fritz που σου στέλνουν καθώς η τηλεφωνία είναι VoIP και χρειάζεται το router να έχει εξόδους για τηλ συσκευές....

Για απλή DSL κάνεις την δουλεία σου χαλαρά και με διαφορετικά από αυτά που σου στέλνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...