Προς το περιεχόμενο

word to pdf


ribo7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω μία εργασία σε word και χρησιμοποιώ το PDFCreator για μετατροπή σε pdf. (Πατάω print και μου βγάζει εκεί επιλογή για να το σώζει ως pdf.) Κάνει 1 χαρά τη μετατροπή αλλά το θέμα είναι είναι ότι αφήνει πολύ κενό από πάνω και από κάτω σε κάθε σελίδα. έχει τεράστια περιθώρια! Σε άλλες εργασίες που δοκίμασα δε γίνεται αυτό! Δεν έξω πειράξει πάντως τα περιθώρια στο word γιατί εκεί στην προεπισκόπιση φαίνεται μια χαρά!

Καμία ιδέα?

Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μία εργασία σε word και χρησιμοποιώ το PDFCreator για μετατροπή σε pdf. (Πατάω print και μου βγάζει εκεί επιλογή για να το σώζει ως pdf.) Κάνει 1 χαρά τη μετατροπή αλλά το θέμα είναι είναι ότι αφήνει πολύ κενό από πάνω και από κάτω σε κάθε σελίδα. έχει τεράστια περιθώρια! Σε άλλες εργασίες που δοκίμασα δε γίνεται αυτό! Δεν έξω πειράξει πάντως τα περιθώρια στο word γιατί εκεί στην προεπισκόπιση φαίνεται μια χαρά!

Καμία ιδέα?

Thanks!

 

Καλημέρα,

 

Δοκίμασε το PrimoPDF : http://www.primopdf.com/

 

Είμαι αρκετά ευχαριστημένος για 1 χρόνο περίπου που το χρησιμοποιώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ παιδιά.. Το Primodf που δοκίμασα μόλις, έχει ακριβώς τα ίδια αποτελέσματα!! Άρα ίσως κάτι δε πάει καλά με τα περιθώρια του word. Αν και δεν έχω πειράξει κάτι!!

 

Δοκίμασα και το pdffactory. Από πάνω δεν αφήνει περιθώριο, άρα οκ!! Αφήνει όμως στο κάτω μέρος της σελίδας! Άρα κάνει μισή δουλειά!! Συν το ότι είναι trial version και πετάει λογότυπο στο κάτω μέρος της σελίδας. (Τελικά μόνο στην πρώτη φορά πετάει λογότυπο. Αλλά και πάλι αφήνει πολύ περιθώριο από κάτω)

Ευχαριστώ πάντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...