Προς το περιεχόμενο

Sercice Pack 2


Stavros_Ribo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω τα windows XP Profesional σε ελληνική έκδοση και θέλω να εγκαταστήσω το Sercice Pack 2. Πρέπει να κατεβάσω την ελληνική έκδοση του Sercice Pack 2;;;;

Αν κατεβάσω την αγγλική έκδοση θα μου αλλάξει η γλώσσα των Windows;;;; Δεν νομίζω

Ποια η διαφορά;;;

Και αφού το κατεβάσω θα μεταφέρω το αρχείο στον άλλο μου υπολογιστή και εκεί θα χρειαστεί ένα setup (αυτό νομίζω) ή χρειάζεται ολόκληρη διαδικασία;;;;

Πρέπει να πω ότι το είχα παλιότερα αλλά μετά από ένα πρόβλημα το χρειάζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να κατεβάσεις την ελληνική έκδοση αφού έχεις ελληνικά windows, αν κάνεις setup το αγγλικό SP δεν θα το δεχτούν τα XP σου. όσο για την διαδικασία του setup ένα απλό double click και μερικά next αρκούν!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε,μπορει να φάει και κολλημα ο υπολογιστης.να γίνει πιο αργος!!! εμενα τουλαχιστον έτσι έκανε και δυστυχώς δεν είμαι ο μόνος.Καλύτερα να κανεις ενα backup και να 3αναπερασεις τα windows τα οποια θα έχουν ενσωματωμενο το sp2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τώρα μη μου λέτε τέτοια. Βασικά με το sp2 θέλω να εγκαταστήσω το WMP11 όπως και κάποια άλλα προγράμματα που νομίζω ότι χρειάζονται sp2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an katevaso to sp2 elliniko gia ellinika widows gia na to peraso prepi na exo sindesi sto net ??? xreiazete validation ??? thelo na to peraso kai go se ena pc alla den exei sindesi sto net .kai kseri kaneis to link gia to elliniko sp2 na mou pei??

 

Όχι,από την στιγμή που θα το κατεβάσεις περνάει στην κατοχή σου.Δεν χρειάζεται να έχεις σύνδεση στο net. To validation το κάνει πριν το κατεβάσεις (να ελεγξει αν τα έχεις αυθεντικά)για να σου δώσει την άδεια να το κατεβάσεις.

Έψαξες στην σελίδα της MS για το ελληνικό sp2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα φοβάμαι να εγκαταστήσω το sp2. Αλλά θα το σκεφτώ...

Όσο για το ελληνικό sp2 εγώ το βρήκα εδώ: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=el&FamilyID=049c9dbe-3b8e-4f30-8245-9e368d3cdb5a

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...