Προς το περιεχόμενο

1 8800gtx i 2 8800 gts 320mb


outlaw star

Προτεινόμενες αναρτήσεις

hello loipon i erotisi mou einai i exis skopeuo na ftiaxo ena kainourgio sustima kai de xero ean prpei na valo mia 8800gtx 768mb i 2 8800gts 320mb to kostos einai praktika idio thelo na paizo ta paixnidia oso kalutera kai taxutera gineati se analisi 1280x1024(i analisi tis othonis mou)thanx:cool:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GTX εννοείται. Ακόμα και αν υποστηρίζει το παιχνίδι που θες να παίξεις SLI, (γιατί συχνά δεν υποστηρίζει καν), οι επιδόσεις της GTX είναι καλύτερες από της GTS SLI.

αν και για 1280/1024 και μία GTS ίσως είναι αρκετή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με οτι σου απαντησε ο απο πανω θα συμφωνησω πληρως.

Απλως εχε στο νου σου οτι αναμενονται νεες VGA σε κανα μηνα τοσο απο nVidia οσο και απο Ati

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GTX δαγκωτή.

Οι νέες κάρτες που έρχονται σ'ένα μήνα δεν θα αντικαταστήσουν την GTX και ούτε θα την ξεπεράσουν σε επιδόσεις,οπότε δεν τίθεται θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
GTX δαγκωτή.

Οι νέες κάρτες που έρχονται σ'ένα μήνα δεν θα αντικαταστήσουν την GTX και ούτε θα την ξεπεράσουν σε επιδόσεις,οπότε δεν τίθεται θέμα.

 

mhn to les...kata pasa pi8anothta 8a vgei new GTX sta 65nm :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mhn to les...kata pasa pi8anothta 8a vgei new GTX sta 65nm :-)

 

Δεν το έχω ακούσει αυτό πουθενά.

Το μόνο πράγμα που σχεδιάζει η nVidia απ'όσα ξέρω είναι η 8800GT και η 8800GTS που θα φάει αλλαγή και θα έχει 112 αντι για 96 SPs που έχει τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα 8800gtx αλλα καλυτερα να περιμενεις...

οι νεες της nvidia δεν ξερω αν θα την ξεπερασουν,αλλα θα κοστιζουν τα μισα και θα την πλησιαζουν σε επιδοσεις-αν και τα 65nm βαζουν τους overclockers σε σκεψεις;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δεν το έχω ακούσει αυτό πουθενά.

Το μόνο πράγμα που σχεδιάζει η nVidia απ'όσα ξέρω είναι η 8800GT και η 8800GTS που θα φάει αλλαγή και θα έχει 112 αντι για 96 SPs που έχει τώρα.

 

to exw postarei arketes fores kai nomizw pws to exei anaferei kai o Ailuros..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα σας ευχαριστώ στο τέλος με βλέπω να παίρνω καμμία ultra με λίγες οικονομίες ακόμη και να ξεμπερδεύω και να μη με απασχολεί τι θα βγεί στο εγγύς μέλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...