Προς το περιεχόμενο

winamp και playlist απορία..


kavouras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά...

 

Μια απορία...Έχω αρκετά playlist που τα πάιζω με το winamp(πρόσφατα έβαλα μια απο τις τελευταίες εκδόσεις)...

Το θέμα είναι πως όταν κλέινω το winamp κάθε φορά η playlist ξεκινάει να παίζει απο το πρώτο τραγούδι,ενω αυτό θα ήθελα είναι να ξεκινά απο το σημείο που σταμάτησα όταν το έκλεισα(όπως λειτουργούν τα dvd players κτλ)...

Υπάρχει τέτοια δυνατότητα στο winamp,ή αν όχι κάποιο άλλο προγραμματάκι?(το βαρέθηκα και λίγο το winamp!)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αλήθεια έχω να τον δουλέψω χρόνια...

Θα το δω όμως...Ευχαριστώ...

Άν υπάρχει και καμία άλλη πρόταση εκτός micorsoft ευχαρίστως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά ξέρει κανείς αν υπάρχει κανένα plugin που να κάνει αυτή τη δουλειά για το winamp?

Το έχω συνηθίσει τόσα χρόνια και δε μπορώ να το αλλάξω εύκολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποτε έλεγες:

Υπάρχει τέτοια δυνατότητα στο winamp,ή αν όχι κάποιο άλλο προγραμματάκι?(το βαρέθηκα και λίγο το winamp!)...

 

Και τώρα...

Βρε παιδιά ξέρει κανείς αν υπάρχει κανένα plugin που να κάνει αυτή τη δουλειά για το winamp?

Το έχω συνηθίσει τόσα χρόνια και δε μπορώ να το αλλάξω εύκολα...

 

Πάντως αν και χρησιμοποιώ το winamp κι έχω κάποιες λίστες τραγουδιών δεν έχω ασχοληθεί με αυτό το θέμα γιατί πολύ απλά μου φαίνεται πως δεν έχει κανένα λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα είπα αφού δοκίμασα αρκετά άλλα προγράμματα για mp3 και τελικά διαπίστωσα οτι δε μπορώ να τα συνηθίσω...Γιαυτό και είπα να επιστρέψω σε αυτό που είχα συνηθίσει τόσα χρόνια(ασχέτως αν το έχω βαρεθεί)

 

Ο λόγος που υπάρχει είναι οτι βάζεις τη λίστα να παίξει και κάποια στιγμή την κλείνεις (ή κλείνεις το pc).Όταν το ξανανοίξεις θες να ακούσεις όχι πάλι τα ίδια τραγούδια,αλλα απο εκεί που το είχες αφήσει.

Αυτό συμβαίνει σε όλα τα mp3 players που υπάρχουν πχ στα αυτοκίνητα,σε όλα τα dvd players που έχουμε σπίτι και βέβαια στα ipod κτλ...Συμβαίνει και στα περισσότερα software mp3 players ,εκτός απο το winamp,εκτός και αν έχει βγει κάποιο plugin που δε γνωρίζω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...