Προς το περιεχόμενο

Τι έχετε να πείτε για την Pixmania?


Biull

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

Έχω βάλει στο μάτι ένα CPU Cooler το οποίο το βρήκα μόνο στην Pixmania (μέσω Skroutz)

Εάν μου απαντήσει θετικά η Zalman οτι το Cooler της κάνει θα το τσιμπήσω.

Έχει ψωνίσει κανείς από Pixmania?

Κανένα σχόλιο για να μην πιαστώ κώτσος.:o

Τι γίνεται σε περίπτωση που το προιόν που θα μου έρθει είναι χτυπημένο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου έχω ψωνίσει 2 φορές από pixmania. Μια το 2005, που πήρα ένα ποντίκι Logitech MX 1000, κάνανε 4 εβδομάδες να μου το φέρουν, και μία αρχές του μήνα μία ξυριστική, παρότι ορκίστηκα να μην ξαναγοράσω από αυτούς...Πάλι έκαναν 3 εβδομάδες. Γνώμη μου (από καθαρά προσωπική εμπειρία), προτίμησε να αγοράσεις από αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα εχω θετικες εντυπωσεις απο την pixmania. Εχω αγορασει 2-3 φορες και σχετικα ακριβα αντικειμενα (200-400 ευρω) κι ολα ηταν καλα.

 

Κι οταν θελησα να τους επιστρεψω το 1 αντικειμενο (μιας και δεν εμεινα ικανοποιημενος απο την ποιοτητα του), παλι ολα πηγαν καλα.

 

Γνωμη μου, αγορασε αφοβα.

 

Απο την αλλη, δες μηπως στο ebay.co.uk ή στο ebay.de βρεις την ψυκτρα σου σε καλυτερη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου είναι ίσως ο καλύτερος τόπος για αγορές στο διαδίκτυο .Αγόρασε άφοβα.

Εγώ αγόρασα πάρα πολλές φορές και πάντα πήγαν όλα καλά.Χρόνος παράδοσης 3 ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file m exw kanei panw apo 100 agores apo to pixmania k sou eggioume oti einai makran i kaliteri etairia apo oti pleura k na to deis,akolou8oun swsti politiki oso afora ti epistrofi proiontwn k g ti ikanopoiisi tou pelati.apla aman einai na paraggeileis kati mikris aksias dn polisimferei giati einai panw ta metaforika

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου έχω ψωνίσει 2 φορές από pixmania. Μια το 2005, που πήρα ένα ποντίκι Logitech MX 1000, κάνανε 4 εβδομάδες να μου το φέρουν, και μία αρχές του μήνα μία ξυριστική, παρότι ορκίστηκα να μην ξαναγοράσω από αυτούς...Πάλι έκαναν 3 εβδομάδες. Γνώμη μου (από καθαρά προσωπική εμπειρία), προτίμησε να αγοράσεις από αλλού.

 

re file de mou to elege kalitera? exo paraggeilei kai ego ksiristiki mixani kai exoun perasei 2 weeks. mexri telos tis week tha erthei einai stin ACS athina eida apo ton arithmo fortotikis. pali kala kai eixa arxisei na anisixo oti me klepsane.

 

Pantos alli fora den agorazo apo autous. megales kathisteriseis apo GALLIA!!! ELEOS

 

Problima leei me ton metaforea ta @@ mou mesa :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...