Προς το περιεχόμενο

Nova value


TeZaS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το νέο πακέτο της νόβα το οποίο παρέχεται με 29.5Ε/μήνα. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν ξέρει κανείς πόσα χρήματα θα πληρώσω για αποκοδικοποιητή (και ότι άλλο χρειάζεται) και εάν γίνετε να παρακολυθηθούν διαφορετικά προγράμματα απο 2 διαφορετικές τηλεοράσεις. Όποιος γνωρίζει ας με βοηθήσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το νέο πακέτο της νόβα το οποίο παρέχεται με 29.5Ε/μήνα. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν ξέρει κανείς πόσα χρήματα θα πληρώσω για αποκοδικοποιητή (και ότι άλλο χρειάζεται) και εάν γίνετε να παρακολυθηθούν διαφορετικά προγράμματα απο 2 διαφορετικές τηλεοράσεις. Όποιος γνωρίζει ας με βοηθήσει!

 

 

Gia to proto skelos tis erotisis sou.

Den xriazete na pareis apokodikopioiti ean exeis kapion pou ypostirizei to systima kodikopioiseis tis Nova(irtedo2).Alla kai pali an den exeis dinei h Nova enan me 99 ?(Den tha sou ton sinistousa omos dioti einai megali patata).

 

2.Ginete na vlepeis afto pou rotas pernondas enan ensirmato h arirmato cardspliter analogos tin apostasi apo tv se tv

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δεν εβρισκα καταλληλο τοπικ και για να μην ανοιγω αλλο, ποσταρω εδώ.

 

Θέλω να ρωτήσω, εχω nova.

Ξερει κανεις μηπως πως μπορω να κάνω αναβάθμιση του αποκωδικοποιητη?? Στο βιβλιαρακι λεει πως μεσα απτις ρυθμισεις γινεται αλλα πρακτικα παω να το κανω αλλα δεν υπάρχει αυτή η επιλογή "αναβαθμιση αποκωδικοποιητη".

 

Μπορώ να παρω αλλον αποκοδικοποιητη ασχετο με nova να τον συνδεσω με το πιατο της nova που εχω και να πιάνω κανονικά nova παλι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πατάτασατ αναβαθμίζεται μόνος του οπότε δεν χρειάζεται να ασχοληθείς εσύ με αυτό. Μπορείς να πάρεις άνετα κάποιον άλλο δέκτη που έχει θέση υποδοχής για κάρτα πρόσβασης και διαθέτει σύστημα αποκρυπτογράφησης IRDETO. Από την άλλη μπορείς να πάρεις κάποιον δέκτη με θήρα ucas πχ Dreambox αλλά εκεί αρχίζει το ψάξιμο. Άποψη μου αν δεν έχεις διάθεση να μπαίνεις σε περιπέτειες με ψαξίματα κολλήματα αναβαθμίσεις και τέτοια πάρε τον δέκτη που δίνει η nova. Για την δουλεία που τον δίνει είναι καλός αλά μέχρι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...