Προς το περιεχόμενο

βοηθεια για μαθητη α λυκειου


stamos_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα. Ειμαι μαθητης της α λυκειοιυ και επειδει θελω να δωσω βαση στα μαθηματα που με ενδιαφερουν για την κατευθυνση που θα ακολουθησω θα ηθελα να σας ρωτησω το εξης:

Θελω να μου πειτε αν γνωριζεται βοηθηματα για φυσικη και χημεια πρωτης λυκειου τα οποια να περιεχουν ασκησεις λυμενες και προς λυση αλλα για τις αλυτες ασκησεις να περιεχονται στο βοηθημα αναλυτικα οι λυσεις τους όχι υποδειξεις. Στο φροντιστηριο που παω χρησιμοποιουμε για χημεια το βοηθημα του σαλτερη και για φυσικη γκριτζαλης. Αλλα από ότι καταλάβατε θελω μια επιπλεον εξασκηση για το σπιτι για αυτό θελω και να περιεχει το βοηθημα αυτο τις λυσεις των ασκησεων του και όχι υποδειξεις

 

Ευχαριστω και συγνωμη αν σας κουρασα με το μεγαλο σε εκταση κειμενο μου

 

Περιμενω συντομα απαντηση σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρώτησες τους καθηγητές που σου κάνουν φροντιστήριο??μπορεί να γνωρίζουν κάποιο βοήθημα που να έχει αυτά που ζητάς..αν και μου φαίνεται λίγο περίεργο να θες και φροντιστήριο και 2 βοηθήματα για την χημεία 1ης λυκείου..

αα και για να μην ξεχνιόμαστε μάθημα δεν έχεις τώρα??ξεκινήσαμε τις κοπάνες από τον πρώτο μήνα??:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάρλας είναι καλός πράγματι.

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις όμως είναι να ρωτήσεις τους καθηγητές σου στο φροντιστήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...