Προς το περιεχόμενο

Περι GamePad


imprezivo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παίδες γεια,

 

μηπως ξέρει κανένας να μου πει πως μπορώ να πέξω παιχνίδια όπως το ghost recon, το call of duty με gamepad?

 

Εχω ενα της saitek εχω κατεβάσει και εχω εγκαταστήσει τους drivers αλλά δεν μπορώ να βρώ πως να το κάνω να δουλέψει, έχει κανένας καμια ιδέα?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το βλεπουν καθολου το gamepad?Παντως αυτα τα games δε λενε και πολυ με gamepad.Θελουν καλη στοχευση...

 

Οχι φίλε δεν το βλέπουν καθόλου το gamepad, σχετικά με την καλύτερη στόχευση ας το δοκιμάσουμε και ετσι και βλέπουμε. Βασικά το θέλω για να απομακρυνθώ απο το pc , να το βάλω να πέζει στην TV , φανταζεστε ενα παιχνίδι σε TV 42", Ελεος είναι καταπληκτικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαινω αυτο που θες, αλλα ποτε δε θα παιξει σωστα.Anyway, με μια δοκιμη δε χανεις κατι.

 

Στο cp των Win το βλεπεις το gamepad?Δλδ τα Win το αναγνωριζουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι αυτό που χρειάζεσαι είναι εδώ http://xpadder.com/ . Είναι ουσιαστικά ένα keyboard/mouse emulator για gamepad. Κάνεις assign τα πλήκτρα όπως τα θέλεις στο gamepad κ μετά λειτουργεί χωρίς να χρειάζεται να αναγνωρίσει το παιχνίδι το gamepad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαινω αυτο που θες, αλλα ποτε δε θα παιξει σωστα.Anyway, με μια δοκιμη δε χανεις κατι.

 

Στο cp των Win το βλεπεις το gamepad?Δλδ τα Win το αναγνωριζουν?

 

Ναι το βλέπουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

File katalavainw apolyta ayto pou les gia thn apostash... Giati den dokimazeis ena asyrmato mouse/keyboard. Twra tha mou peis pou tha valeis to plhktrologio..sta gonata? Einai psiloakriva alla etsi mono tha paikseis swsta ayta ta paixnidia! Ta FPS einai ftiagmena gia mouse+keyboard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...