Προς το περιεχόμενο

WDG1U5000 button den patietai?


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Simera parelava ton deytero WDG1U5000 mou.Prokeitai gia eksoteriko skliro western digital mybook edition sta 500gb.

 

Prin to kalokairie eixa parei to idio montelo,kai tora logo tou oti exo gemisei olous mou tous sklirous pira enan akoma.

 

To thema einai pos to koumpaki to stroggilo koumpaki pou exei mprosta den patietai opos ginetai ston proto pou exo.Ti egine,apofasisan na ton allaksoune i einai ellatomatikos?Arxika skeftika pos isxiei to proto,alla molis sinedesa tin usb tou energopoithike aytomata.Aplos to simeio ekei mprosta fenetai na einai simpages teleios,den fenetai san na exei tin paramikri prothesi na patithei...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

y?afou itan poli voliko?ase ou doulevei kiolas!Se enan paliotareo 250 pou eixa otan pataga to koumpianavosvine kai telika pearemene anoiktos.Aytos otan to patao kleinei amesa xoris polla polla.Kai tora o teleyteos den exei kan energo koumpi...

 

Krima,akiri epilogi apo WD...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exeis kai esi tetoio disko?

 

Tora pos ton apenergopoioumai?Aplos travame to mpriza?Ayto einai epikindino sto na xathoun data.

 

Asa pou pleon mpeno pali sto tripaki tou na patao remove kai na mou leei the device is being used,eno den exo anoikto kapoio fakelo i file pou na vrisketai ston disko ayto.

 

Spastika pragmata...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δικός μου WD My book στα 320GB που είναι συνδεδεμένος σε USB στο laptop, σβήνει κάθε φορά που σβήνω το laptop και αντίστοιχα ανοίγει κάθε φορά που ανοίγω το laptop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω το εξής πρόβλημα: έχω έναν ίδιο δίσκο στα 400GB συνδεδεμένο με μια onboard usb2 και τώρα τελευταία, ενώ ανοίγοντας το pc ανοίγει και ο δίσκος, δεν τον αναγνωρίζει το pc και επίσης δεν λειτουργεί και το button του δίσκου! με αποτέλεσμα να αναγκαστώ να βγάλω το βύσμα του ρεύματος καθώς λειτουργεί και μετά απο λίγο ξαναβάζοντας το βύσμα, αναγνωρίζεται κανονικά.

Είναι ανησυχητικό αυτό; μπορώ να κάνω κάτι πιο ασφαλές για να βλέπει σωστά τον δίσκο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω εναν WD320 και εχω το εξης προβλημα.Κανω ασφαλη καταργηση και ο δισκος απενεργοποιειτε κανονικα.Μετα απο ωρα ομως ο δισκος δειχνει να ανοιγει μονος του δηλαδη αναβει το λαμπακι που εχει και οταν παω στο My Computer δεν τον εχει και ουτε κατω δεξια δειχνει να εχει συνδεθει προσθετη συσκευη.Αυτο βεβαια δεν μου το κανει παντα μονο οταν θυμηθει :P . Μηπως ξερει κανεις γιατι το κανει αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...