Προς το περιεχόμενο

συνδεση xbox360 με SAMSUNG 22'' SM225MW


akismei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενδιαφερομαι να αγορασω το παραπανω μονιτορ που να συνδιαζει και tv-tuner για χρηση στο δωματιο μου.

πληροφοριες για το μονιτορ http://www.plaisio.gr/product.aspx?c...roduct=1019198

Η αποσταση απο την τηλεοραση θα ειναι 2-2,5 μετρα μαξιμουμ.

- η οθονη υποστηριζει αναλυσεις μεχρι 1680χ 1050, αλλα και 1280χ1024 και όχι ομως 1378χ 788.θα υπαρχει προβλημα με τις αναλυσεις των παιχνιδιων;

- έχει κανεις αγορασει την παραπανω οθονη να μας πει εντυπωσεις;

 

ευχαριστω

 

υ.γ. τα χρηματα που διαθετω ειναι περιπου 400ευρω.

οποια αλλη προταση ειναι ευπροσδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,εγώ δεν έχω δοκιμάσει την συγκεκριμένη οθόνη,αλλά δοκίμασα το xbox σε μια 22αρα BENQ και πρόβλημα με την ανάλυση δε είχα.Η οθόνη με ενθουσίασε σε σχέση με την 29αρα CRT sony τηλεόραση που χρησιμοποιούσα ως τώρα.

 

Εγω θα θελα να ρωτήσω αν αξίζει η 22αρα ή καλύτερα να δώσουμε σχεδόν τα διπλά για μια 24αρα η οποία θα είναι στα 1920*1200 αντί των 1680*1050 της 22αρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδιαφερομαι να αγορασω το παραπανω μονιτορ που να συνδιαζει και tv-tuner για χρηση στο δωματιο μου.

πληροφοριες για το μονιτορ http://www.plaisio.gr/product.aspx?c...roduct=1019198

Η αποσταση απο την τηλεοραση θα ειναι 2-2,5 μετρα μαξιμουμ.

- η οθονη υποστηριζει αναλυσεις μεχρι 1680χ 1050, αλλα και 1280χ1024 και όχι ομως 1378χ 788.θα υπαρχει προβλημα με τις αναλυσεις των παιχνιδιων;

- έχει κανεις αγορασει την παραπανω οθονη να μας πει εντυπωσεις;

 

ευχαριστω

 

υ.γ. τα χρηματα που διαθετω ειναι περιπου 400ευρω.

οποια αλλη προταση ειναι ευπροσδεκτη.

Κι εγω ενδιαφερομαι για την αγορα της εν λογω οθονης!Ειτε για να συνδεω το 360 ή το ps3(ενα απο τα δυο θα παρω) και ακομη για να βλεπω τηλεοραση και ισως συνδεω και το pc, οχι για gaming ομως!Καποια αλλη προταση με tv tuner υπαρχει?Τα χρηματα που διαθετω κι εγω ειναι περιπου 450 ευρω. Και κατι τελευταιο: Οσον αφορα τις κονσολες δεν ειναι καλυτερη η 1680x1050 απο την 1366χ768? Τουλαχιστον εγω αυτο καταλαβαινω συγκρινοντας με το pc, αλλα δεν ειμαι και πολυ σχετικος.Τελικα ποια αναλυση συμφερει να εχει η οθονη που θα αγορασουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Καλησπέρα,εγώ δεν έχω δοκιμάσει την συγκεκριμένη οθόνη,αλλά δοκίμασα το xbox σε μια 22αρα BENQ και πρόβλημα με την ανάλυση δε είχα.Η οθόνη με ενθουσίασε σε σχέση με την 29αρα CRT sony τηλεόραση που χρησιμοποιούσα ως τώρα.

 

Εγω θα θελα να ρωτήσω αν αξίζει η 22αρα ή καλύτερα να δώσουμε σχεδόν τα διπλά για μια 24αρα η οποία θα είναι στα 1920*1200 αντί των 1680*1050 της 22αρας

 

Δεν καταλαβαινω γιατι μιλας για τοσο υψηλες αναλυσεις. Οπως φανταζομαι θα ξερεις οτι το xbox360 παιζει μεχρι 720p και αυτο μονο με ειδικο καλωδιο hdmi. Επισης θα πρεπει να αγορασεις xbox360 που να περιλαμβανει αυτη τη θυρα, διοτι τα πιο παλια δεν την ειχαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...