Προς το περιεχόμενο

Showdown: Scorpion


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 6 μήνες μετά...
  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ελαβα σημερα ενα email απο τους developers του game σχετικα με την ημερομηνια κυκλοφοριας του παιχνιδιου. Λοιπον το game βγαινει στις 27 μαρτιου ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ PC!!!!:-):-):-):-):lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δεις που θα είναι το καλύτερο FPS που έχει βγει ποτέ.

 

Σιγουρα!! Προς το παρον το καλυτερο fps που εχει βγει ποτε ειναι το NecroVision!! Αλλα ειμαι βεβαιος οτι το scorpion θα ειναι ακομα καλυτερο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα!! Προς το παρον το καλυτερο fps που εχει βγει ποτε ειναι το NecroVision!! Αλλα ειμαι βεβαιος οτι το scorpion θα ειναι ακομα καλυτερο!!!

 

Εγώ να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Σιγουρα!! Προς το παρον το καλυτερο fps που εχει βγει ποτε ειναι το NecroVision!! Αλλα ειμαι βεβαιος οτι το scorpion θα ειναι ακομα καλυτερο!!!

 

ας ελπίσουμε να είναι απλά καλό, γιατί τα δικά σου καλύτερα να μου λείπουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω πως το FEAR 2 ειναι κλασης ανωτερο.....

Επισης το οτι το Showdown Scorpion ειναι σε αναπτυξη απο τα τελη του 2006/αρχες 2007 ηδη εχει αρχισει να φαινεται στα γραφικα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ανακοινωθεί ημερομηνία κυκλοφορίας???

 

Ναι το παιχνιδι θα κυκλοφοησει στις 27 μαρτιου αποκλειστικα για pc.:-)

***αυτόματη ένωση μηνυμάτων***

Πιστευω πως το FEAR 2 ειναι κλασης ανωτερο.....

Επισης το οτι το Showdown Scorpion ειναι σε αναπτυξη απο τα τελη του 2006/αρχες 2007 ηδη εχει αρχισει να φαινεται στα γραφικα του.

 

δεν υπαρχει περιπτωση το fear 2 να ειναι καλυτερο.... το fear2 εχει κονσολοποιηθει πληρως ενω το scorpion θα ειναι pc exculsive. Ειναι βεβαιο οτι θα ειναι ΠΟΛΥ καλυτερο απο το fear2!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κριτικές του FEAR 2 δεν είναι πάντως και οι καλύτερες.

Αν είναι αλήθεια ότι το παιχνίδι δεν 'λέει', τότε το SCORPION ίσως να είναι καλύτερο.

Ως τότε, DEAD SPACE ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

το παιχνιδι κυκλοφορησε επιτελους σημερα !!! Εχει παρει πολυ καλες κριτικες, διαβαστε εδω http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=el&js=n&u=http%3A%2F%2Fwww.amazon.de%2FAtari-Scorpion-Disfigured%2Fdp%2FB001PBUN4G&sl=de&tl=el

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...