Προς το περιεχόμενο

windows live messenger not responding!!!!


georgekap1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου εχει σπασει τα νευρα εδω και 2-3 εβδομαδες!! προσεξτε: Δεν αποσυνδεεται απο το ιντερνετ....απλα κολαει το προγραμμα!! παγωνει!!!!αυτο γινεται ειτε κατα την εισοδο,ειτε την ωρα που γραφω καποιο μηνυμα...ειτε απλα οταν ειμαι π.χ away χωρις να πειραξω κατι...παω μετα να τον κανω απο την μπαρα maximize..και απλα δεν υπαρχει...η υπαρχει και μου βγαζει not responding!! αναγκαζομαι να τον κανω exit (ειναι το μονο κουμπι που λειτουργει!!!!)και μετα παλι να το τρεξω....μου κολαει κανα 2 φορες παλι και μετα μπαινει...γραφω...5-15 λεπτα....εκει που γραφω....αντε παλι...:not responding!!!!και να φανταστητε οτι με trilian μπαινει κανονικα....δηλαδη δεν υπαρχει προβλημα με την συνδεση!!!!ποιο ειναι το συμπερασμα?? οτι εχει σφαλμα το προγραμμα και δεν ειναι κατι δικτυακο..

 

λοιπον εχουμε και λεμε: τσεκαρισμενο για virus & spyware, απο το start up τρεχουμε μονο τα απαραιτητα....απεγκατεστησα antivirus,firewall ετσι για να το δω πως παει μονο του....απεγκατεστησα και το ιδιο το msn και εσβησα φακελους σχετικα με αυτο...και διαφορες καταχωρησεις στην registry,το ξανακατεβασα, εκοψα τις διαφημισεις με το a-apatch....εβαλα να δοκιμασω το 8.5 beta....εβαλα priority low, ξανακατεβασα την javα ΤΙΠΟΤΑΑΑΑ!!!! ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!

not responding not responding not responding!!!!

 

εψαξα εδω και σε ξενα forum δεν λεει κατι παραπανω και διαφορετικο απο αυτα που εχω κανει....η ,ηπως κατι μου ξεφυγε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...