Προς το περιεχόμενο

Νέοι Drivers...αλλοιωμένα χρώματα??


trickyt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω μια ΑΤΙ Αsus Radeon 9600 SE. Έκανα το λάθος να κατεβάσω τους νέους Drivers(έκδοση 7.10) και το αποτέλεσμα ήταν να μου εμφανίζει σε Ρ2Ρ ΤV (sopcast, ppstream etc.) εικόνα με παραμορφωμένα χρώματα (κάτι σαν να βλέπεις με υπέρυθρες ακτίνες). Το περίεργο είναι ότι όταν δοκίμασα μια ταινία σε dvd η εικόνα ήταν κανονική. Δοκίμασα να εγκαταστήσω παλιότερες εκδόσεις drivers αλλά...τίποτα. Δυστυχώς δεν έχω τους παλιούς. Πως το εξηγείτε αυτό? Καμμιά λυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σε περίπτωση που κάποιος αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα αρκεί να κατεβάσει την νέα έκδοση του MediaPlayer. Σας ευχαριστώ για την βοήθεια σας. Η ανταπόκριση σας με βοήθησε απερίοριστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω ειναι μια τεχνολογικη κοινοτητα χρηστων, οχι tech support. Την πιθανοτητα να μην ειχε κανεις αντιμετωπισει το συγκεκριμενο προβλημα η να μην ετυχε να δει το θεμα σου χρηστης shopcast την εχεις σκεφτει? Ενα μεγαλο ποσοσστο των μελων εχει την καλη διαθεση να βοηθησει τον καθενα στο προβλημα του αναλογα με τις γνωσεις του, αλλα δεν ειναι απαραιτητο οτι θα βρεθει καποιος που να ξερει τη λυση στο προβλημα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που κάποιος αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα αρκεί να κατεβάσει την νέα έκδοση του MediaPlayer. Σας ευχαριστώ για την βοήθεια σας. Η ανταπόκριση σας με βοήθησε απερίοριστα

 

 

Κακή αρχή έκανες, για μέλος που δεν έχει προσφέρει τίποτα στην κοινότητα.

Την απάντηση σου την έλαβες από πάνω.

Επόμενη φορά με παρόμοια συμπεριφορά δεν θα υπάρξει.

 

 

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...