Προς το περιεχόμενο

Απο που ηταν η κλιση αυτη ???


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα μια κλιση στο σταθερο μου απο τον αριθμο

 

003227821xxx

 

Απο που μπορει να ειναι αυτη η κλιση με δυο μηδενικα στην αρχη ??? Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apo to belgio file giannh

 

Ευχαριστω...Ηταν για μια αγγελια που ειχα στην Χρυση ευκαιρεια για ενοικιαση σπιτιου...Μπραβο ενδιαφερον....

 

 

Η ποιοτητα ηχου στην κλιση παντως ηταν αψογη.

 

Υπαρχει καπου να μπορουμε να μαθουμε κωδικους πολεων εξωτερικου αλλα και Ελλαδας ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παράδειγμα http://www.the-acr.com/codes/cntrycd.htm

 

 

Ευχαριστω.Για το "αναποδο" δηλαδη να δινουμε κωδικο και να μας βγαζει χωρα και πολη υπαρχει κατι ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για συγκεκριμενη κληση, γραφτε τον αριθμο στο google και σας λεει απο που ειναι περιπου.

 

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιο αλλα για την ελλαδα ειναι ανενημερωτο για τις αλλαγες τα τελευταια χρονια

 

Ειναι ενημερωμενο, εκανα τεστ για δικο μου τηλεφωνο που ειχα στον Οτε και εκανα φορητοτητα και εγινε απορρητο και δεν εμφανιζετε στον οτε πλεον πριν 3 μηνες εγινε η φορητοτητα,το εκανα και σαν ονομα και σαν αριθμο τηλεφωνου. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σίγουρο?? έκανα ένα τεστ, αλλά χωρίς αποτέλεσμα.

 

Άμα σβήσεις δυό-τρία, απο τα τελευταία ψηφία που ανέφερε ο Γιάννης και σχηματιστεί ο καθαρός κωδικός κλήσης,θα σου εμφανίσει σίγουρα ότι είναι από το Βέλγιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ενημερωμενο, εκανα τεστ για δικο μου τηλεφωνο που ειχα στον Οτε και εκανα φορητοτητα και εγινε απορρητο και δεν εμφανιζετε στον οτε πλεον πριν 3 μηνες εγινε η φορητοτητα,το εκανα και σαν ονομα και σαν αριθμο τηλεφωνου. :-)

 

δεν ξερω για ποιο πραγμα μιλας εγω αναφερομαι για τους κωδικους που γραφει στην ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...