Προς το περιεχόμενο

Problima me Toshiba camera


kdiamant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kalispera! Exo parei to parakato laptop: http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975842&product=1021109

kai sinadao problima me tin camera. San programma gia tin camera exei to Camera Assistant Software. To problima pou sinadao me tin camera einai oti kamia fora alla sixna otan anigo p.x. to prgramma gia tin camera mou leei oti ine klidomeni apo allo programma kai oi den borei na aniksei. Episis otan pao na anikso tin camera sto msn messenger mou leei oti den briskei tin camera. Ti fteei kai allote i camera litourgei kanonika kai allote oxi; Na po oti sto laptop iparxei egatestimeno apo tin mana tou to Norton Internet Secutity.Efxaristo gia to xrono sas!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω φοβερο προβλημα και εγω με την καμερα

εγκατεστησα τα αγγλικα vista αρχικα και ηταν δραμα η καμερα ολο προβληματα απο την αρχη

Εγκατεστησα τα ελληνικα vista στην συνεχεια και καπακι αναβαθμιση drivers του ασυρματου δικτυου που ισως δημιουργουσαν προβλημα στην καμερα και δουλεψε κανονικοτατα για μερικες ωρες

Μερικες ωρες μεχρι που κατι αλλο εγκαταστηθηκε που δεν το χωνεβει και αρχισε παλι τα παλαβα

Σταματαει να δουλεβει εξαφανιζετε απο την διαχειρηση συσκευων σαν image device και εμφανιζετε σαν αγνωστη usb συσκευη και δεν δουλεβει

Εκανα μια προσπαθεια να περασω τα xp εχθες μπας και εκει δεν εχει προβλημα αλλα η μετα την εγκατασταση ετρωγα απανωτα reboot και δεν φορτωναν τα xp

Μια αιτια που δεν μπορεσα ισως ειναι το bios που ειναι μονο για vista

Θα το αλλαξω σε εκδοση που υποστηριζει μονο xp και θα κανω καπακι τα xp εγκατασταση και εαν πετυχει θα τσεκαρω την cam σε αυτα.

Παντως θεωρω οτι εχει προβληματικους drivers η καμερα

Αν εντοπισω καποια λυση παντως θα την γραψω

Στην IDEAL που επικεινωνησα παντως λενε οτι καποιο προγραμμα μη συμβατο με vista κανει εγγραφες στο μητρωω που επηρεαζουν την λειτουργια της καμερας

Δεν θα προτεινα να τον στειλης διοτι θα σου πουν φταις που εβαλες προγραμμα μη συμβατο και θα σε βαλουν να πληρωσεις 45 ευρω εργασια

Ξεχωρα τα ταχυδρομικα οποτε θα πληρωσεις καινουργια καμερα και δεν θα κανεις και δουλεια καθως με το πρωτο προγραμμα που θα εγκαταστησεις και δεν το "παει" αντε φτου και απο την αρχη.

Ασε που εγινα και κακος που τους φωναξα για το προβλημα που εχει καινουργιος laptop και οχι μονο το συγκεκριμενο μοντελο αλλα αρκετα satellite.

Βαλε μια αναζητηση στο google και θα δεις

Αποτελεσμα ? βαλανε τον αριθμο μου σε black list φαινετε γιατι δεν εξηγητε αλλιως να τους παρω αρκετα τηλεφωνα και να μην μου απαντανε ξεροντας πιος τους περνει απο την αναγνωριση κλησης αλλα απαντησαν οταν πηρα μεσω voip

Την αλλη φορα θα προσεχω απο που αγοραζω και τι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασε τους πρσφατους οδηγους γιατι υπαρχε φρεσκια αναβαθμσιη, εχω το Α200-1Μ8 αλλα δεν εχω δοκιμασει ακομα την εφαρμογη, παντως το προγραμμα ξεκινα με την εκκινηση του λειτουργικου. Θα το κοιταξω ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...