Προς το περιεχόμενο

samsung 245b


dEUS_X

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Και εγώ σκέφτομαι για 24" αλλά η ανάλυση 1920χ1200 δεν είναι πολύ υψηλή για games;!

Θέλω να πω ότι μια τέτοια οθόνη πρέπει να συνοδεύεται από ισχυρή κάρτα γραφικών και αυτό με προβληματίζει μόνο.

Τώρα είμαι κάτοχος μια LG L1915S από την οποία είμαι υπερ του δέοντος ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, την παρέλαβα εγώ σήμερα. Το μόνο που πρόλαβα να κάνω, είναι να τη βγάλω από το κουτί για δω πόσο τέρας είναι. Είναι πολύ... :-)

 

Το βραδάκι θα τη βάλω δίπλα στη 226BW και θα σας ανεβάσω φωτό και εντυπώσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, την παρέλαβα εγώ σήμερα. Το μόνο που πρόλαβα να κάνω, είναι να τη βγάλω από το κουτί για δω πόσο τέρας είναι. Είναι πολύ... :-)

 

Το βραδάκι θα τη βάλω δίπλα στη 226BW και θα σας ανεβάσω φωτό και εντυπώσεις...

 

επειδη αυτες τις μερες θα παρω οθονη κ παω για την 226bw

αν μπορεις ανεβασε καμια φοτο διπλα διπλα ή πες την γνωμη σου για το αν αξιζουν τα 150 ευρω διαφορα που εχουν

την οθονη την θελω για ταινιες απλα εχω ακουσει οτι ειναι κουραστικες οι 24'΄ με tn panel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, μπορώ να σας πω οτι προσκυνάω τη samsung για μια φορά ακόμα... 24άρι πάνελ και ούτε ένα καμμένο πίξελ!!!

5 στις 5 οθόνες που έχω πάρει, από 19" μέχρι 24", δεν έχω πετύχει καμμένο πίξελ!

 

Από κει και πέρα για τον xalara87 που ρωτάει θα πω τα εξής:

 

Η 226bw έχει καλύτερα χρώματα. Επίσης το μαύρο στην 245Β δεν είναι τόσο μαύρο...

Ταινία έβαλα χθες να δω για λίγο και δεν είναι καθόλου κουραστική, απλά θα αναγκαστώ να κατεβάζω ταινίες HD μόνο γιατί όσο μεγαλώνει η οθόνη, φαίνονται περισσότερες ατέλειες στο απλό βίντεο...

 

@nikoskon ναι, έτσι κι αλλιώς θέλει δυνατό μηχάνημα στο σύνολο, όχι μόνο κάρτα γραφικών για να παίζεις σε τέτοιες αναλύσεις. Εγώ δοκίμασα χθες το bioshock (μιας και αυτό παίζω πιο πολύ αυτόν τον καιρό) και είναι οκ αλλά με 8800ultra. Φαντάζομαι όμως οτι μπορείς να το παίξεις με οποιαδήποτε 8800...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
H 226bw έχει καλύτερα χρώματα. Επίσης το μαύρο στην 245Β δεν είναι τόσο μαύρο...

 

gia auto eipame oxi TN Panel...alla profanws auta pou leme einai vlkies/psyxologika kai mikres diafores pou dyskola entopizontai me to mati :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia auto eipame oxi TN Panel...alla profanws auta pou leme einai vlkies/psyxologika kai mikres diafores pou dyskola entopizontai me to mati :P

 

Α) Δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο ούτε σε σένα, ούτε σε κανέναν άλλο εδώ μέσα. Οπότε κακώς βάζεις σε παράθεση δικό μου μήνυμα.

 

Β) Και τις 2 οθόνες τις ρύθμισα εγώ με τον ίδιο ακριβώς τρόπο και τις συγκρίνω πάνω στο ίδιο μηχάνημα.

 

Γ) Και οι δύο οθόνες έχουν πάνελ ΤΝ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...