Προς το περιεχόμενο

sizitisi gia adsm


odysseas!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=187670

 

kai i koroidia apo kato.

megisti xrisi 1 giga tin imera gia na min ginei kakovouli energeia.ti paramithia poulane gia na min xanoun bandwidht.les kai to ena giga den ftanei gia hacking.eleos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=187670

 

kai i koroidia apo kato.

megisti xrisi 1 giga tin imera gia na min ginei kakovouli energeia.ti paramithia poulane gia na min xanoun bandwidht.les kai to ena giga den ftanei gia hacking.eleos.

 

ε? τι λες ρε poulinos? Τι κακοβουλες ενεργιες? Τι hacking? Που το ειδες το cap του 1GB και σε ποιο πακετο αναφερεσαι?

 

Μηπως τα χεις μπλεξει λιγακι? :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

des sto link pou ebala kato ta asterakia ti simenoun ka itha katalaveis ti ennoo :)proto post kai apo kato oi simioseis.

 

Κατσε ρε man... αναφερεσαι στο πακετο του καρτοκινητου DATA. Φυσικα και έχει CAP. Οταν λεει κακοβουλη χρηση, εννοει την καταχρηση ρε συ... οχι το hacking! :lol: Εχει fair usage policy. Αλλα μεταξυ μας τωρα... πιστευεις ειλικρινα πως θα καταφερεις να το ξεπερασεις το CAP με τις παρουσες ταχυτητες, και την παρουσα καλυψη (ειδικα της Wind)

Μην τρελλενεσε... μια χαρα πακετα ειναι... πολυ καλα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Synfono kai ego ta paketakia einai poli kala gia opion theli Net opou kai na vriskete.

Kai to kiriotero se seis afta ta paketa apefthinonde oso epi to plistos se epangelmaties kai oxi se atoma aplista pou theloun na kanoun download katha stigmi kai kathe lepto.

Diladi vazo ego ena tetio paketaki gia na mou xrisimefsi sti doulia mou na do kamia pliroforia pou thelo (serfarisma) na paro ta mailakia mou etc...etc...etc kai oxi na poulao mouri stis kafeteries me ta Laptops kai na katevazo ta endera mou.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε ρε man... αναφερεσαι στο πακετο του καρτοκινητου DATA. Φυσικα και έχει CAP. Οταν λεει κακοβουλη χρηση, εννοει την καταχρηση ρε συ... οχι το hacking! :lol: Εχει fair usage policy. Αλλα μεταξυ μας τωρα... πιστευεις ειλικρινα πως θα καταφερεις να το ξεπερασεις το CAP με τις παρουσες ταχυτητες, και την παρουσα καλυψη (ειδικα της Wind)

Μην τρελλενεσε... μια χαρα πακετα ειναι... πολυ καλα :-)

 

APLA LIGO ME Xalase to limit kai to grafoun kakobouli .to kakovoulo mporei na simenei kati.apla kai to ena giga nai men ine poli apla isos kapoios na thelei na stelnei arxeia kapou xris na einai kati kako.auto ennoo.sorry gia to off topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

προσωπική μου άποψη είναι οτι το ADSM είναι μεγάλη μούφα! ειδικά το πακέτο "χωρίς όριο" με όριο τα 30Gb είναι για γέλια! Τη στιγμή που σε άλλες χώρες της ευρώπης έχουν παντού δωρεάν wifi hotspots εμείς ασχολούμαστε μ'αυτά! τι να πεις... το Ελλάντα είναι 100 χρόνια πίσω στο ίντερνετ.. Υπομονή αδέρφια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den ine kako alla ine kako pou exeis orio ....kata ta alla entaxei den ginetai na iparxei pantou wi fi kai ine mia kali lisi.pantos kai ta 30 gb ine kati kalo me sxesi pou prin plirones ton kouko aidoni.tora 3g den nomizo na iparxei pantou alla allo auto.kai ante na piaseis 3g sto ipogeio:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

γεια σας και απο εμενα.θα ηθελα να μου πειτε αν υυπαρει προγραμμα για να το βαλω να μετραει μονο το adsm γιατι εχω wifi στο σπιτι και μετραει και τα 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας και απο εμενα.θα ηθελα να μου πειτε αν υυπαρει προγραμμα για να το βαλω να μετραει μονο το adsm γιατι εχω wifi στο σπιτι και μετραει και τα 2

 

γραφουμε με ελληνικα για να μην καθομε να τα διορθωνω εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...