Προς το περιεχόμενο

dvd rw usb eksoteriko


averel01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

mporeis na pareis kai esoterik kai na to kaneis eksoteriko.pantos min xareis oti epidi grafei 20 x oti tha grafei 20x me usb.otan tha bgei usb 3 nai tha grafei toso grigora alla me usb 2 to 20x apla mou miazei oneiro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο το Samsung και ποτε δεν ειχα προβλημα με τη Samsung στα recorders.Ο πατερας μου χρησιμοποιει το παρακατω αλλα σε LightScribe εκδοση,αρκετο καιρο τωρα και ειναι επισης ευχαριστημενος.

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=904&product=963240&tab=marketing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω το samsung se-s164 .Τωρα στο θεμα των ταχυτητων.Το έχω δοκιμασει με πολλα δισκακια(Verbatim,TY.Ritek,TDK κ.α) και με αρκετες εκδοσεις του nero (6,6.5,7.1,7.5).Ενώ αναγνωρίζει τα δισκακια οτι μπορει να τα γραψει με 16χ(μεχρι εκει παει το μοντελο που έχω) ενεργοποιώντας την επιλογη του nero show actual write speed φτανει μεχρι το 6χ.Εννοειται οτι έχω το τελευταιο firmware

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12-15 den nomizo na petixeis.stin praxi to blepo mexri kana 6 na ftanei to poli.an baleis 16 pali tha to grapsei alla tha peftei to buffer sinexeia kai stin praxi tha kanei parapano ora apo oso an to grages 6x.kanto test kai pes mas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δικιο ο poulinos.Eγω έχω κανει και τεστ τσεκάροντας στο nero την επιλογή determine max speed και πάντα μου βγαζει max speed 6χ και στη πραξη αυτό ισχύει.Απλα αυτο που εχω εγω καταλαβει στα εξωτερικα αντιγραφικα ειναι οτι μεσα στο κουτι βάζουν ένα drive που αν το βαλεις σε interface ide πιανουν τις ταχύτητες που αναγραφουν.Και το λεω αυτο γιατι ενω το μοντελο του εξωτερικού drive που εχω εγω ειναι το samsung se-s164 το nero και τα windows το βλέπουν ως sh-s162L το οποίο drive υπαρχει και σε ide interface.Λογικά ενσωματώνουν σε ένα πακέτο ένα drive διατηρώντας τις ονομαστικες του ταχύτητες για εμπορικούς λόγους.Αν κάνω λάθος διορθώστε με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δικιο ο poulinos.Eγω έχω κανει και τεστ τσεκάροντας στο nero την επιλογή determine max speed και πάντα μου βγαζει max speed 6χ και στη πραξη αυτό ισχύει.Απλα αυτο που εχω εγω καταλαβει στα εξωτερικα αντιγραφικα ειναι οτι μεσα στο κουτι βάζουν ένα drive που αν το βαλεις σε interface ide πιανουν τις ταχύτητες που αναγραφουν.Και το λεω αυτο γιατι ενω το μοντελο του εξωτερικού drive που εχω εγω ειναι το samsung se-s164 το nero και τα windows το βλέπουν ως sh-s162L το οποίο drive υπαρχει και σε ide interface.Λογικά ενσωματώνουν σε ένα πακέτο ένα drive διατηρώντας τις ονομαστικες του ταχύτητες για εμπορικούς λόγους.Αν κάνω λάθος διορθώστε με.

 

den kaneis lathos.pleon sta perisotera pou tha deis apla auto pou exei mesa einai kati pou mpike se paketo.ite legetai skliros diskos ite kati allo.kai poles fores blepeis oti pio palia apla ebazxan ena gramma e oti einai external.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

geia sas thelo na agoraso ena dvd rw eksoteriko!den ksero omos pio na epilekso!an exei kaneis empeiria pano se ayta as me boithisei ligo!dino mexri 60 euro!yparxei kati to opoio prepei na prosekso sthn epilogh mou?

 

 

Eγώ έχω ένα lg εξωτερικό εδώ κ 8 μήνες κ είμαι πολύ ευχαριστημένος. Εγγύηση 2 έτη… κ τιμή γύρω στα 60?.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...