Προς το περιεχόμενο

Ποιό απο τα δύο Laptop?


touzi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά , σκέφτομαι να αγοράσω ένα Laptop και μου άρεσαν και εμφανησιακά αλλλα και απο άποψη τιμής τα δυο παρακάτω.

1) Toshiba Satellite A200-1M8 με 4 χρόνια εγγύηση

2) Sony Vaio VGN-FZ21E

Συκγριτικό απο το Πλαίσιο

 

Δεν το θέλω για παιχνίδια , αλλά για εφαρμογές Web Design κυρίως και ταινίες.

Ποιό απο τα δύο λέτε λοιπόν?

Thanks..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δεν το θες για παιχνιδια γιατι πρεπει να δωσεις 1100 ευρω; Δες το toshiba 1m5 και σε κατι ποιο οικονομικο δες και το hp 530.Επισης με 17" οθονη λογικα θα ειναι καλυτερο να βλεπεις ταινιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το toshiba ειναι πολυ καλη επιλογη και τα 4 χρονια εγγυηση ειναι τρομερα δελεαστικα, τα μηχανηματα της sony αν και πολυ ωραια και με πολυ καλες οθονες, εχουν 1 χρονο εγγυηση και αν δεν παρεις επεκταση μετα τον πρωτο θα κανεις την προσευχη σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικά θα διάλεγα τον HP λόγω εγγύησης....

Και σαν εταιρία είναι πολύ αξιόπιστη και η εγγύηση 4 χρόνια λέει πολλά....έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικά θα διάλεγα τον HP λόγω εγγύησης....

Και σαν εταιρία είναι πολύ αξιόπιστη και η εγγύηση 4 χρόνια λέει πολλά....έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!!!

 

lol...τον toshiba εννοεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν καιμεγαλος φαν των σονυ σου προτεινω τοσιμπα

εχω 2 1Μ8 σπιτι και ειναι πολυ καλα! και τα 4 χρονια εγγυηση αν προλαβαινεις σουπερ

το σονυ δυστυχως εχει μονο 1 χρονο

το μονο μειονεκτημα που εχω βρει εγω ειναι τα βιστα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν καιμεγαλος φαν των σονυ σου προτεινω τοσιμπα

το μονο μειονεκτημα που εχω βρει εγω ειναι τα βιστα..

 

Μια χαρά είναι τα vista...εγώ τα δουλεύω και στο φορητό και στο σταθερό εδώ και αρκετό καιρό και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Κάθε τι καινούργιο ξενίζει αλλά δεν σημαίνει ότι είναι χάλια. Όλα είναι θέμα συνήθειας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όσοι έχετε πρόβλημα με τα Vista, γιατί δεν βάζετε XP;

 

Γιατι δεν βρισκεις παντα drivers.... Εγω για παραδειγμα πηρα προσφατα αυτον --> http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=20271 και αναγκαστικα θα μεινω με τα Vista, γιατι ΧΡ γιοκ !!! Με την ευκαιρια, μηπως καποιος μπορει να βοηθησει ??? Εκτος απο το επισημο site, που αλλου μπορω να ψαξω για drivers ΧΡ γι'αυτον τον φορητο ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν βρισκεις παντα drivers.... Εγω για παραδειγμα πηρα προσφατα αυτον --> http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=20271 και αναγκαστικα θα μεινω με τα Vista, γιατι ΧΡ γιοκ !!! Με την ευκαιρια, μηπως καποιος μπορει να βοηθησει ??? Εκτος απο το επισημο site, που αλλου μπορω να ψαξω για drivers ΧΡ γι'αυτον τον φορητο ????

 

Καμια ιδεα βρε παλληκαρια ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...