Προς το περιεχόμενο

Allagi Vista Language Pack se laptop


idet2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Geia sas.

 

Enas filos mou agorase ena laptop apo Germania. To problima einai oti ta Vista me ta opoia erxetai ginontai setup sta Germanika, kai thelei na allkasei ti glwssa sta Agglika.

 

Exw vrei pws ayto tha ginei mesa apo to Windows Advanced Installation Kit (WAIK) tis Microsoft, arkei na mporesei na diavasei tin original image. Mexri stigmis exw kataferei kai exw kanei copy apo to recovery partition tou laptop tou ola ta arxeia, simperilamvanomenwn kai kapoiwn *.WIM ta opoia einai ayta ta opoia prepei na ginoun edit. To problima mou einai oti to WAIK den mou anoigei ta sigkekrimena WIM, petontas ena error....

 

Kserei kaneis pws mporw na diavasw ta *.WIM arxeia pou yparxoun sta partition twn laptop, wste na allaksw ta settings? Yparxei periptwsi ayta na einai kleidwmena kapws???

An to laptop sinodevotan apo DVD ton Vista (DEN erxetai oute kan me recovery DVD, ola ginontai mesa apo to recovery manager tis HP, xrisimopoiwntas to partition) tha mporousa na ksanakanw deploy ena image apo tin arxi alla twra den ginetai. To mono pou exw na doulepsw einai ta WIM apo to laptop. Exei kaneis idea pws na to kanw????

 

 

An yparxei alli idea pws na kanw install to language pack poly eyxaristws na tin akousw.

 

 

P.S. Ksexasa na pw, pws i ekdosi einai Home opote den mporw na katevasw apo ti Microsoft kai na kanw install to language pack opws tha ginotan sta Premium as poume.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Proxwrontas ligo parapera tin "erevna" eida pws prepei na exw ena "install.wim" to opoio ousiastika tha einai ayto pou leei pws tha ginei i egkatastasi. Dystyxws DEN yparxei. Psaxnwntas akomi parapera katalava oti prepei me kapoio tropo na ginoun ola ta *.wim arxeia combine se ena, kati to opoio apo ayta pou exw dei mexri stigmis, mallon xlwmo na ginetai. Opote i nea erwtisi einai: exei kaneis idea pws na kanw combine se ena arxeio 8diaforetika *.wim???

 

Opoiadipote pliroforia eyprosdekti

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...