Προς το περιεχόμενο

Ανάκτηση διεγραμμένων αρχείων


bobidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποτε διέγραψα κάτι αρχεία. Έλα ντε που μετά από 4 χρόνια τα χρειάζομαι! Παρακαλώ, προτείνετέ μου κάποιο τρόπο (απλό και ει δυνατόν free) ανάκτησής τους. Ζορίζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο 4 χρονια, δε νομιζω να εχουν μεινει και πολλα αν χρησιμοποιεις τον ιδιο δισκο... Δοκιμασε με προγραμματα που εχουμε αναφερει σε προηγουμενα posts (πχ GetDataBack) αν και δε νομιζω να μπορεσεις να κανεις κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν νομίζω ότι θα γίνει κάτι τα 4 χρόνια είναι tooooooo much....

Αυτά τα αρχεία μπορεί να μένουν στον δίσκο αλλά μέχρι τα windows να γράψουν κάτι στον χωρο που υπήρχαν αυτά, πράγμα πολύ πιθανό στην περίπτωσή σου. Πάντως περιμένω τις απαντήσεις σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα στην απελπισία μου, ούτε καν θυμήθηκα ότι έχω κάνει format (και όχι μόνο μια φορά). Πάντως σας ευχαριστώ όλους. Με την ευκαιρία, δοκίμασα διάφορα προγραμματάκια, free ή trial, που βρήκα μέσω Google και download.com. To undelete plus του φίλου soulguard μου φαίνεται πολύ εύχρηστο και απλό γι' αυτές τις περιπτώσεις αν και καθυστερεί λιγάκι παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και format να έχεις κάνει δεν υπάρχει πρόβλημα. Μπορείς ακόμα να ανακτήσεις κάποια δεδομενα.

χρησιμοποίησε το getdataback..ωραίο προγραμματάκι.Εχω ανακτήσει πολά αρχεία,ακόμα και μετά το format.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Συγγνωμη παιδια που μπαινω μεσα στο θεμα,αλλα γινεται μετα απο format να ανακτησεις αρχεια????

Εγω εκανα format πριν 2 μηνες.Μετα βεβαια εβαλα παλι τα Windows XP,προγραμματα,βιντεο,τραγουδια,κτλ

Υπαρχει περιπτωση να ανακτησω καποια αρχεια κυριως βιντεο και τραγουδια που ειχα στον δισκο μου πριν το format και δυστυχως τα εχασα γιατι δεν τα ειχα κανει backup????Δεν θα εχουν χαθει αυτα?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ εκ των προτερων!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη παιδια που μπαινω μεσα στο θεμα,αλλα γινεται μετα απο format να ανακτησεις αρχεια????

Εγω εκανα format πριν 2 μηνες.Μετα βεβαια εβαλα παλι τα Windows XP,προγραμματα,βιντεο,τραγουδια,κτλ

Υπαρχει περιπτωση να ανακτησω καποια αρχεια κυριως βιντεο και τραγουδια που ειχα στον δισκο μου πριν το format και δυστυχως τα εχασα γιατι δεν τα ειχα κανει backup????Δεν θα εχουν χαθει αυτα?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ εκ των προτερων!!

 

 

αμε! Νομίζω ότι μόνο με LLF στα σβήνει εντελώς (συνήθως από τα Utilities της κατασκευάστριας εταιρίας του δίσκου) δοκίμασε με getdataback και δες τι μπορείς να τραβήξεις από μέσα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...