Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια με εργασια (τροποι αντιμετωπισης θαλασσιας μολυνσης)


foufoutios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως λεω και στον τιτλο, θα ηθελα οποιος γνωριζει να μου δωσει καποιο link η καποιον τιτλο βιβλιου που θα με βοηθησει στην εργασια αυτη. Θελω να γραψω τους τροπους !!!!καταστολης!!!! και αντιμετωπισης πετρελαιοκηλιδων η αλλων μορφων μολυνσης! Οποιος γνωριζει οτιδηποτε ευχαριστως να γραψει μια απαντηση. Εχω ψαξει στο google αλλα δε βρισκω ακρη... ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάξε στην wikipedia. ποτέ δεν με έχει απογοητεύσει.

 

Το εκανα και αυτο, αλλα η ελληνικη ειναι σε βρεφικο σταδιο ακομα.. Βρηκα ενα βιβλιο που σιγουρα θα με βοηθησει! Αρκει να μπορεσω να το αγορασω τωρα... Ευχαριστω για την απαντηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξε μια ματια στο http://www.library.tuc.gr/artemis/MT2005-0132/MT2005-0132.pdf είναι πολύ εξειδικευμένο και όχι αυτό που ψάχνεις αλλά γράφει κάποια γενικά στο πρώτο κεφάλαιο που ίσως σου φανούν χρήσιμα να δεις τι παίζει ...

 

edit - ρίξε μια ματιά και στα pm σου ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατί να κολλήσεις στην ελληνική έκδοση; copy- paste θες να κάνεις; κάτσε κάνε κ μια μικρή μετάφραση. δεν κάνει κακό.

 

Εχεις δικιο σε αυτο που λες, αλλα ο ελευθερος χρονος μου ειναι πολυ περιορισμενος και πρεπει να την παραδωσω μεχρι 6 Δεκεμβριου.. Αυτο το αγγλικο βιβλιο παντως, φαινεται χρονια μπροστα απο το ελληνικο που βρηκα και ας μη το εχω παρει στα χερια μου ακομα :) ευχαριστω και παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...