Προς το περιεχόμενο

vista και f200


mathimatikos196

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν και εχει απαντηθει εχω προβλημα. κατεβασα drivers απο την crypto εκανα εγκατασταση , συγχρονισε το modem ,αλλα ιντερνετ γιοκ!!! πηρα forthnet (ακουσα μαλλον ....χαζομαρες)

οτι μαλλον φταινε οι drivers και με ....παρεπεμψαν στην crypto

ειναι δυνατον ρε παιδια να συγχρονιζει το μοντεμ και να μην ειναι καλοι οι drivers ????

μου εχουν τα νευρα ....κροσσια δυο βραδυα τωρα.

καθε βοηθεια ευπροσδεκτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Auto to modem exei spasei ta neura se pollous. (kai se mena). H kaluteri lusi einai na to petakseis opos eisai kai na pareis ena router na kaneis ti douleia sou. Apo tin prwti stigmi pou to evala sto pc eixa provlimata sinexws.

Kai mias kai eipes gia drivers stin arxi to ekana egatastasi me kapoious drivers apo to site tis crypto kai mou ekane aposindesi sinexeia. Evala meta tous palious apo to cd suskeuasias kai to provlima luthike.

Auto pou thelw na pw einai oti paizei na min einai kaloi oi drivers pou les kai si..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλαρακι ευχαριστω για την απαντηση. το συγκεκριμενο μοντεμ το εχω μια διετια , προβληματα δεν ειχα. οταν συνδεομαι στο αλλο laptop που εχει XP δεν εχω προβλημα. αλλα με τα vista ,,,,,δεν ξερω τι να πω. μηπως πρεπει να '' πειραξω '' κατι και δεν το ξερω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mono me drivers mporeis na dokimaseis.kai ti ennoeis internet papala?ama sindeetai sto internet isos fteei kati allo meta sto pc.pantos isxuei auto pou ipe o filos pio pano.petama kai pare ena router pou tha einai adsl2+ kai tha to exeis gia pola xronia kai oute connect disconect.me 70 euro perneis kai wireless router pleon.linksys wag200 px.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλαρακι ευχαριστω για την απαντηση. το συγκεκριμενο μοντεμ το εχω μια διετια , προβληματα δεν ειχα. οταν συνδεομαι στο αλλο laptop που εχει XP δεν εχω προβλημα. αλλα με τα vista ,,,,,δεν ξερω τι να πω. μηπως πρεπει να '' πειραξω '' κατι και δεν το ξερω ?

Kαι γω δεν ειχα προβλημα με τα ΧΡ μεχρι που πηρα νεο λαπτοπ με βιστα.

Τωρα καθε λιγο αποσυνδεομαι απο το ιντερνετ και δεν μπορω να κανω επανακληση καθως κολλαει το παραθυρο ¨συνδεσεις'...:fear:

Και μονο με επανεκκινηση λυνεται το προβλημα...

Αν ξερει καποιος τι μπορει να φταιει...

Εχω παντως εγκαταστησει τους τελευταιους drivers (v.6) χωρις να αλλαξει κατι.:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...