Προς το περιεχόμενο

αναβαθμιση firmware se linksys wag200g


arispana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

to exo perasei.den exo dei kapoia diafora apo to proigoumeno.otan to katevazeis i mesa sto site exei tis diorthoseis pou kanei.sinithos bebea autes oute kan mas endiaferoun.apla i basiki allagi itan apo tin 1.00.05 stin 1.00.09 pou antimetopise kapoia provlimata me kapoies selides.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το 1.01.05 είχε κάποιο θέμα με τα connections και το bandwidth μέσα από αυτά. Μάλλον εξαίρεση μπορεί να είμαι. Γυρίζοντας στο 1.01.04 δεν εμφανίστηκαν ξανά οπότε είμαι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το 1.01.05 είχε κάποιο θέμα με τα connections και το bandwidth μέσα από αυτά. Μάλλον εξαίρεση μπορεί να είμαι. Γυρίζοντας στο 1.01.04 δεν εμφανίστηκαν ξανά οπότε είμαι εκεί.

 

 

 

entaxei ama den katsei kala mporei na xanapas previous version oso thimame.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει reboot το router, και σου εμφανίζει την οθόνη του interface, και πάνω δεξιά βλέπεις τη νέα έκδοση. Προσοχή, αναβάθμιση με καλώδιο και όχι ασύρματα.

Μπορείς να κάνεις downgrade σε όποια έκδοση θες κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

poles fores tha sou bgalei xana to interface tou router apla me tin nea ekdosi.se spania periptosi mporei na deis the page cannot be displayed.se poio spania to router na anabosbinei kokino to power kai na thelei xirokinita reboot.se akoma pio spania na min petixei to firmware kai na xaseis ton router.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...