Προς το περιεχόμενο

Πώς μπορω να μάθω την αλήθεια??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλισπερα καταρχην να σας πω οτι έιμαι κάτοικος Ηρακλείου Κρήτης και οτι έχω κάνει αίτηση στην Tellas να γινω συνδρομητης στο ιδιόκτιτο δίκτυο της.

Μου είπαν οτι θα ολοκληρωθεί σε 15 μέρες με ένα μήνα και ότι το δεκέμβρη θα ανέβει απο 4 mbbs sta 16 (καλή φάση λέω).

Συνεπώς (με βάση αύτά που μου είπαν στο τηλ.κεντο τους και κατόπιν ερώτησης)καταλαβαινω οτι η διαδικασία υλοποίησης του είναι σε εξέλιξη,αλλά δεν βλέπω να "σκάβουν " στη περιοχή.Έτσι αποφάσισα να μάθω μέσα απο το διαδίκτυο,με

λέξεις κλειδιά όπως "Προκύρηξη" "εγκατάσταση " "ψηφιακά" "ηράκλειο" "ιδιόκτητο δίκτυο" αλλά όλα τα links που μου εμφανίζει με παραπέμπτουν σε "κλειστές σελίδες "

ή ανενεργές αν θέλετε..

Δεν βγάζω άκρη....Δρομολογήστε με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βάζεις κανά πιο συγκεκριμένο τίτλο? Την αλήθεια μπορείς να τη μάθεις από το Ευαγγέλιο, το κοράνι, τον Πάπα, τις επιστήμες κτλ. Διάλεξε και πάρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βάζεις κανά πιο συγκεκριμένο τίτλο? Την αλήθεια μπορείς να τη μάθεις από το Ευαγγέλιο, το κοράνι, τον Πάπα, τις επιστήμες κτλ. Διάλεξε και πάρε.

L:-(L!

Φίλε μου εσύ μάλλον μαθαίνεις τα "νέα" απο τα πρωτοσέλιδα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είπαν οτι θα ολοκληρωθεί σε 15 μέρες με ένα μήνα και ότι το δεκέμβρη θα ανέβει απο 4 mbbs sta 16

 

i diadikasia tis sindesis sou tha oloklirothi se 15 meres i to idioktito diktio tis tellas sto iraklio (an enoousan to deftero se blepo na perimeneis poli...sxedon kanenas paroxos den exei pesei mesa sto xronodiagramma tou)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το topic σε αυτό απευθυνετε πώς θα μάθω για την κατάσταση του συγκεκριμένου δικτύου.

Δηλαδή αν πέσει η "τζίφρα" θα πληρώνω κανα 3μηνο τσάμπα,δίχως αντίκρισμα...ε?

Με βλέπω να το ακυρώνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ντε!Έχετε δίκιο για το τίτλο,απλα μου'ρθε στο μυαλό και δίχως να το σκεφτώ τον πληκτρολόγισα.

 

kala ekanes kai to bales afou etsi sou irthe.apla enas pio xekatharos titlos ennoei o filos apo pano tha exei kalitera apotelesmata ka istin anazitisi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...