Προς το περιεχόμενο

Προβλημα (?) με rapget 1.40


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενω καποιες ωρες κατεβαζει με κανονικη ταχυητηα καποιες αρκετες φορες οπως τωρα κατεβαζει με 30-40 ΚΒ με γραμμη 2048.Σταματαω το κατεβασμα και το ιδιο link το δοκιμαζω με internet explorer και η ταχυτητα παει στα 210 ΚΒ !!!! Τι μπορει να φταιει ρε παιδια ??? Ευχαριστω.

 

Γυρναω στην εκδοση 1.39 αλλα παλι τα ιδια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω καποιες ωρες κατεβαζει με κανονικη ταχυητηα καποιες αρκετες φορες οπως τωρα κατεβαζει με 30-40 ΚΒ με γραμμη 2048.Σταματαω το κατεβασμα και το ιδιο link το δοκιμαζω με internet explorer και η ταχυτητα παει στα 210 ΚΒ !!!! Τι μπορει να φταιει ρε παιδια ??? Ευχαριστω.

 

Γυρναω στην εκδοση 1.39 αλλα παλι τα ιδια....

 

Gianni kata pasa pithanotita se kovei to firewall pou exeis.Pio exeis?

Koitaxe ligo tis thires pou prepi na einai anoixtes kai tis epiloges.

H an thes tin ora pou patas kapio link gia download apenergopioise to firewall gia na deis an ondos to provlima endopizete ekei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gianni kata pasa pithanotita se kovei to firewall pou exeis.Pio exeis?

Koitaxe ligo tis thires pou prepi na einai anoixtes kai tis epiloges.

H an thes tin ora pou patas kapio link gia download apenergopioise to firewall gia na deis an ondos to provlima endopizete ekei.

 

 

 

Ευχαριστω αλλα δεν εχω κανενα firewall .Το NOD32 δεν νομιζω να εχει...Και το τειχος προστασιας των vista το εχω κλειστο.Το παραξενο ειναι οτι πολλες φορες κατεβαζει με καλες ταχυτητες το rapget.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε βάλε το flashGet.

Εγώ κατάφερα να το κάνω να παίξει με την βοήθεια εδώ των παιδιών και πιάνει τρελες ταχύτητες.

Έχω κατεβάσει τα σωθικά μου.

Μιλάμε για premium έτσι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε βάλε το flashGet.

Εγώ κατάφερα να το κάνω να παίξει με την βοήθεια εδώ των παιδιών και πιάνει τρελες ταχύτητες.

Έχω κατεβάσει τα σωθικά μου.

Μιλάμε για premium έτσι!!!

 

 

Ευχαριστω.Φυσικα μιλαμε για premium αλλα παλαιοτερα που το ειχα δοκιμασει το Flashget μου δυσκολευε ακομα και το σερφαρισμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gianni tha sinfoniso me ton filo pio pano.

An sou dimiourgei provlimata kapio D/L manager ton alazeis h pas se pio kenouria version.

Kai ego to FlashGet exo se Premium kai pote den eixa provlimata me tis taxitites.

Einai asteraki.

Den xaneis kai tipota na dokimaseis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gianni tha sinfoniso me ton filo pio pano.

An sou dimiourgei provlimata kapio D/L manager ton alazeis h pas se pio kenouria version.

Kai ego to FlashGet exo se Premium kai pote den eixa provlimata me tis taxitites.

Einai asteraki.

Den xaneis kai tipota na dokimaseis.

 

 

Ευχαριστω φιλε μου.Οταν ...κολησσει το Rapget θα το ξαναδοκιμασσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στο rapget βάζω πάντα δύο ταυτόχρονες λήψεις. Πολλές φορές κάποιοι servers σέρνονται

οπότε με τις 2 λήψεις σχεδόν πάντα εκμεταλλεύομαι τα 2048kbps. To Flashget όντως δυσκολεύει το σερφάρισμα

επειδή δημιουργεί πολλές παράλληλες συνδέσεις.. όσο τις μειώνεις τόσο καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στο rapget βάζω πάντα δύο ταυτόχρονες λήψεις. Πολλές φορές κάποιοι servers σέρνονται

οπότε με τις 2 λήψεις σχεδόν πάντα εκμεταλλεύομαι τα 2048kbps. To Flashget όντως δυσκολεύει το σερφάρισμα

επειδή δημιουργεί πολλές παράλληλες συνδέσεις.. όσο τις μειώνεις τόσο καλύτερα.

 

 

Etsi Bravo!!!!

Kai ego to exo rithmismeto na katevazei mexri 3 arxeia taftoxrona.

Etsi diefkolineis pio poli kai to serfarisma sou kai ase ta ypolipa arxeia na perimenoune sti sira tous.

Pandos apo kamia 5-6 pou dokimasa(D/L Managers) to Flashget einai to pio stathero stis taxitites ftanei na min to zorizeis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδια και κατι αλλο...Το rapget εχει καποια ρυθμιση να κλεινει το pc οταν τελειωσουν τα αρχεια για κατεβασμα ???? Εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι αλλα λεω μηπως...Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια και κατι αλλο...Το rapget εχει καποια ρυθμιση να κλεινει το pc οταν τελειωσουν τα αρχεια για κατεβασμα ???? Εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι αλλα λεω μηπως...Ευχαριστω.

 

exei..settings-scheduler-event(after download complete)-acton (power off)

kaneia add kai auto itan!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...